Купувам: AdWords ваучер

Стара тема, но да не почвам нова (за същото). Имам един ваучер, който няма да използвам.

Условията му са са следните:
*Общи условия за тази оферта:

1. Офертата е налице само за клиенти с адрес за фактуриране в България. На всеки рекламодател се полага един промоционален код.
2. За да активирате тази оферта: Въведете промоционалния код в профила си преди 31 март 2020. Ако отговаряте на условията за офертата чрез повторно активиране на неактивен профил, той трябва да е бил неактивен за поне 60 дни и трябва да въведе промоционалното код в профила си в рамките на 10 дни след повторното активиране.
3. За да получите кредита: Започнете да рекламирате! В съответствие с рекламните разходи (без данъците), натрупани в този профил 31 дни след въвеждане на промоционалния код, ще бъде определен кредит на същата стойност с максимален размер от 135 лв.
4. След като 2 и 3 са изпълнени, кредитът обикновено се прилага към обобщената информация за таксуването в профила Ви в рамките на 5 дни.
5. Кредитите се прилагат само към бъдещи рекламни разходи. Те не могат да бъдат приложени към разходи, натрупани преди въвеждането на кода.
6. Няма да получите известие при изчерпване на кредита Ви и за допълнителните рекламни разходи ще бъдете таксувани по избрания от Вас начин Ви на плащане. Ако не искате да продължавате рекламирането, можете да направите пауза или да изтриете кампаниите си по всяко време.
7. Профилът Ви трябва да е успешно таксуван от Google Ads и да продължава да е в добро състояние, за да отговаряте на условията за промоционален кредит.
8. Пълната версия на Общите условия може да бъде намерена тук: https://www.google.bg/intl/bg/ads/coupons/terms.html.

Ако някой се интересува - да пише :)

Успех!

п.п. @cross ако си против да ползвам темата, просто ще си редактирам мненеито.
 
Стара тема, но да не почвам нова (за същото). Имам един ваучер, който няма да използвам.

Условията му са са следните:


Ако някой се интересува - да пише :)

Успех!

п.п. @cross ако си против да ползвам темата, просто ще си редактирам мненеито.
Аз продължавам да търся, така че може да ми пишеш :)
 
Пробвахме с @cross, но не стана.

Явно защото кода е за неактивни акаунти... по-специално т.2 от условията:

2. За да активирате тази оферта: Въведете промоционалния код в профила си преди 31 март 2020. Ако отговаряте на условията за офертата чрез повторно активиране на неактивен профил, той трябва да е бил неактивен за поне 60 дни и трябва да въведе промоционалното код в профила си в рамките на 10 дни след повторното активиране.

Ако някой има профил, който отговаря на тези изисквания и се интересува - да пише.

Вярвам, че @cross няма да използва кода, нищо, че го знае :)

Плащането е СЛЕД УСПЕШНО въвеждане и активиране на кода в профила Ви :)

С пожелание за успехи,
Борисов
 
Последно редактирано:
Пробахме с @cross, но не стана.

Явно защото кода е за неактивни акаунти... по-специално т.2 от условията:



Ако някой има профил, който отговаря на тези изисквания и се интересува - да пише.

Вярвам, че @cross няма да използва кода, нищо, че го знае :)

Плащането е СЛЕД УСПЕШНО въвеждане и активиране на кода в профила Ви :)

С пожелание за успехи,
Борисов

Закупен и вкаран успешно! Благодаря за бързата сделка.
 
Закупен и вкаран успешно! Благодаря за бързата сделка.
Със здраве да си ги ползваш!

Не знам защо не мога да пусна itrader (или както там се нарича сега), но ... преоръчвам.

Лесно, бързо, точно станаха нещата :)

Поздрави!
 

Горе