Adwords ваyчери

AssA

New Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Имам 6 броя adwords ваyчери, за продаване. Продавам ги понеже взех повече от колкото ми трябваха.


130лева ваучера / $3 долара (на тази цена ги взех и на тази ги продавам просто не ми трябват и ми е по добре да ги продам понеже не ми трябват повече)


ако някой има интерес, да пише тук или на лично а може и на майл.

Само за нови акаунти! На един акаунт може да се зареди само един ваучер.

майл: [email protected]

Плащане само по paypal


*ако има навити за 6-те ваучера може да ми пишите на лично, и може да се договорим.
 
Последно редактирано:
От: Adwords ваyчери

Може ли малко инфо на ЛС ако ги купя как мога да ги използвам ? Имам предвид трябва ли да е нов акаунта и трябва ли ми кредитна карта и т.н..
 
От: Adwords ваyчери

те за зареждане се зареждат, ама пробвал ли си да подкараш кампания в профил без карта :rolleyes:
 
От: Adwords ваyчери

-Да трябва да е нов acc
- Не не трябва карта за да ги подкараш


амии аз съм ги ползвал бях купил голяма бройка ваучери над 20 ваучера и просто вече не ми трябват понеже ми свършиха работа и не съм ползвал карта просто си правя нов акаунт зареждаш ваучера правиш си кампанита и чакаш да тръгне.

ами колега то те пита карта или ваучер за ваучер само нови акаунти става после като изтече иска карта ако не ти спира кампанията :)
 
От: Adwords ваyчери

ок да направим тогава така, давам ти по 2 долара над цената на ваучер ако заредиш 1(една) кампания и тя тръгне? deal?
 
От: Adwords ваyчери

продавам само ваучери, не зареждам ваучерите и акаунта трябва да е само нов, но познавам колеги които правят акаунти с заредени ваучери мога да питам пиши на лично :)
 
От: Adwords ваyчери

надявам се, че сте прочели внимателно. Аз не търся акаунт, а търся акаунт със заредена, одобрена кампания. Нали се сещате, че това да направиш акаунт, без карта и д аму боднеш ваучер можеше сигурно и баба ми акое жива да го направи - имаше технологични налоннисти - смени це черно-белия телевизор с цветен едно време. номера е да направиш кампанията да върви, не да си клечи със зарен ваучер, то второ пришествие.
 

Горе