adwords заредени акаунти

himko80

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Предлагам Гоог.адс. заредени акаунти.
Акаунтите са стартирани и готови да започнете вашите кампании.
Не Ви е необходима КК . Необходимо Ви е просто да си напишете кампанията.
Налични акаунти в момента:
305лв++(200$) цена 24$
145лв (100$) - цена 11$

*възможно е понякога сумата да варира с 1-2лева, в зависимост от курса.
**при заявка можете да получите акаунт в желана от вас валута.

цена само за ваучер 100$ - 7$

плащане пейпал, като в основание пишете gift, или комисионните за Ваша сметка
При желание за алтернативни методи за плащане - питайте.
*за контакти скайп: martto_china или на лични.



*Моля, имайте в предвид, че тази тема няма да е вечна и скоро ще изтрия отново всичко написано от мен,за което предварително се извинявам!

Успех на всички!!!
 
Последно редактирано:
От: adwords заредени акаунти

добавих ви в скайп - моя е март359 , пуснете ми кои акаунти са свободни за покупка
 
От: adwords заредени акаунти

изразходих един акаунт от твоите и всичко беше нормално.
ако си взема втори, дали ще имам проблем с кампаниите?
 
Последно редактирано:
От: adwords заредени акаунти

Здравей имам интерес към офертата ти.Но и имам големи притеснения за да направя поръчка.Все още си нов потребител, така като гледам имаш само един купувач, който също е нов потребител.Не може ли да пуснеш 1 или 2 акаунта на половин цена или пък както се прави в чужбина, безплатно за двама по елитни потребители във форума.След теста те да кажат своята оценка.Така ще имаш повече поръчки след това, а и потребителите няма да се опасяват толкова при поръчка като видят, че си сериозен :)
Поздрави.
 
От: adwords заредени акаунти

Казвам го защото цената ми се струва леко съмнителна.
Все пак, по мой сметки
5$ кода за ваучера
4$ виртуална карта
и доколкото знам гугъл си взимат по 10лв от картата, за активиране на акаунта
Което прави към 25лв
Ако греша някъде, моля да ме поправиш :)
 
От: adwords заредени акаунти

Аз съм с поръчвал, продавача е точен

@danko6 е що сигурно е получил някои др ЛС или кофти коментар, че е шмекер нормално за БГ, точните хора не понасят простотитята.

А аз си взех от него, дадох му кините прати ми акаунта и камапнията бе точна, все едно съм съм заредил с карта.
 
От: adwords заредени акаунти

Точно това исках да чуя:)
Значи да знаеш, че скоро, ще имаш поръчка и от мен.Даже, ще са доста ако съм доволен :)
 
От: adwords заредени акаунти

потребителят @blackout0826 вече си ползва акаунта бонус :) така 4е промоцията привърши.
 
От: adwords заредени акаунти

създадох си нов профил в AdWords с идеята да си купя едно ваучерче, но ми ми казва че "рекламите ви няма да започнат да се показват, докато не въведете данни за плащане", това означава ли че и на новия си акаунт трябва да въведа кредитна/дебитна карта...ок де, пусни ми на лично някакъв адрес в PP да ти платя един ваучер 11 доларов
 
От: adwords заредени акаунти

За да ползвате от тези акаунти, повтарям:
Не Ви е необходимо нищо друго, освен да си напишете кампанията.
Може да възникне проблем, ако ползвате адсенс и рекламирате многократно с подобни акаунти - в смисъл, дърпате си от един акаунт за адсенс, а постоянно правите нови акаунти за да рекламирате с адуордс. Но и за това не съм сигурен, тъй като не ползвам и не съм наясно с адсенс
 
От: adwords заредени акаунти

Аз си взех готов акаунт със 100 долара вътре и цялата кампания мина ок :) Сега взех още 3 да видим...
 

Горе