adwords неиска да ми върти рекламите

AMOUN

Well-Known Member
и му викам аз що не ми ги въртиш ? те ми пращат писмо че не съм отговарял на изискванията им
а имам 130 лева за извъртане?
пише одобрени активни
слагам на думите - показват ли се в нета- не ...
и така седмица та затова им писах ония ми викат проверихем ви сайта не отговеаря на условията и няма да показваме повече ваши реклами прочетете тук защо и ми дават някакъв умрял линк дето ми вика грешка ... няма такова нещо?
и сег аим написах две писма на български - абе те разбират ли български псувни или съм си хабил времето напразно да ги псувам ?

щото сайта ми отговаря на всякакви изисквания
продавам си там 20 артикула мои нормални преди няколко месеца го рекламирах без никакъв проблем ? на какво да се дължи това?

След като прегледахме профилите Ви в Google AdWords, забелязахме, че те не отговарят на нашите Общи условия. Поради това те са спрени и рекламите Ви вече няма да се пускат в Google.

За да се запознаете с Общите ни условия, моля, посетете [url]https://adwords.google.bg/select/tsandcsfinder.[/URL] Оценяваме съдействието Ви.

С уважение,
Google AdWords екип


п.п. аве това узаки зорбас голяма помия то все едно джин пия ? и аз викам чай мацето от рекламата хубаво да видим какъв вкус има... даже не става бело като му налееш водица
 
От: adwords неиска да ми върти рекламите

съвсем си изпаткал вече :)

иначе от български псувни разбират, да :)
не си се хабил напразно.

айде лека от мене
 

Горе