Adwords Editor - Десктоп приложение от Г.

Удобно ли се работи с приложението?

  • Да!

    Votes: 1 25.0%
  • Не!

    Votes: 2 50.0%
  • Все още не съм го опитал.

    Votes: 1 25.0%

  • Общо гласове
    4
  • Poll closed .

Borisov

Active Member
Здравейте колеги,

От скоро се занимавам с адуордс за популяризиране на един стар проект. Оказа се обаче, че уеб интерфейса на адуордса не ми е удобен и се обърквам със всичките тез линкове и линкченца (това е лично мнение и не ангажирам никого с него). Като тъгна да търся нещо, после забравям какво съм тръгнал да правя.

По случайност попаднах на този не толкова известен (поне аз не виждам да е споделен във форума) инструмент от чичко Г.

Това на практика е десктоп приложение, с което управлявате вашите реклами направо от вашия декстоп, като за целта имате пълен набор от инструментите, с който разполагате и в уеб интерфейса, разделени на табове.
Освен това, този редактор може да работи с неограничен брой акаунти едновременно, така, че тези от вас, които използват повече от един акаунт за промотиране на един или повече уеб сайтове могат спокойно да работят направо в програмата и след това да обновят промените директно, без да се налага да се влиза отделно във всеки акаунт.

Ето и какво пишат на офицялната страница на инстурмента*:

AdwordsEditor е безплатно приложение за управление на вашите кампании от Гугъл. Използвайте го за да свалите вашия акаунт, обновете вашите кампании със мощните инструменти за редактиране и след това качете промените в AdWords.

  • Работете офлайн, след което качете вашите промени по всяко време
  • Направете множество промени (например променете цените с които наддавате или добавете ключови думи) само в няколко стъпки
  • Копирайте или местете позициите в групите с реклами и кампаниите.
  • Работете с вашия акаунт бързо и лесно.
  • Вижте предложените промени и получте обратна връзка от другите потребители
Два скрийн шота от рален акаунт:



Приложението е достъпно за Windows и Mac OS.

Линк към страницата на приложението:
Код:
http://www.google.com/intl/en/adwordseditor/
Бих искал да помоля по-опитните уебмастъри да го пробват и да изкажат своите впечатление от инструмента. Надявам се, да ви бъде полезен!

Освен това, ще добавя и анкета.

Поздрави,
Борисов

* - свободен превод, не съм се старал
 
От: Adwords Editor - Десктоп приложение от Г.

Мерси пич че си се постарал да копираш тука ама това го има от 1 година някъде..
 
От: Adwords Editor - Десктоп приложение от Г.

Мерси пич че си се постарал да копираш тука ама това го има от 1 година някъде..

Опитах да го намеря с търсачката, но не успях. Реших, че е полезно и го написах.

Не разбрах какво имаше предвид под копираш ?

Ако не е нужно, може да се изтрие, или да се премести в кофата, или нещо друго.

Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: Adwords Editor - Десктоп приложение от Г.

в форума го нямаше ама го има от доста време в гугъл адуродс
 

Горе