Aff програми

От: Aff програми

Не знаем. Но знаем за чужди такива. Например тези се сочат за най-добрите. Изпращат ти безплатна (за първата година) дебитна карта, с която си теглиш парите от всеки банкомат :)

Личното ми мнение, е че пари от реклама в български сайтове не се печели толкова, колкото от реклама в англоезични сайтове. Не вярвам да съществуват хора, които смятат обратното.
 
От: Aff програми

абре мен днес ми доиде картата вътре иам 70 долара хах... ама лошото е , че ми се затриха сайтовете и сега отначало трябва да почвам... :( Всмисъл такъв те отдавна се затриха де... Стана малка грешка и ....
 
От: Aff програми

Надявам се да си помниш името и паролата (по e-mail може да се възстановят предполагам). В случай, че ги помниш не виждам какво ти пречи да започнеш отначало.

Подсказка: ако направиш новите сайтове с абсолютно същия URL като на старите (нали е възможно?), би трябвало да намалиш до минимум загубите... Надявам се, че не са ти отмъкнали домейните.
 
Последно редактирано:
От: Aff програми

абре нали ти казвам всичко се затри :) трябва да започвам от 0-лата ... и затова сега се чудя дали няма нещо по добро от genbucks , но щом няма... май пак с него ша почвам.... Между другото може и реферал да ти стана както го даваш тоя линк... да ти направа услуга .. :D
 
От: Aff програми

Ще се радвам, ако ми станеш реферал, но въпреки това ти препоръчвам да напишеш едно писмо на GenBucks, където да ги помолиш да ти възстановят данните. (Или може би са ти изтрили акаунта, защото си пуснал спам? В такъв случай това няма да помогне и ще трябва да регистрираш акаунта на друго име...)

Не те съветвам да пускаш e-mail спам.

Някой да знае случайно дали GenBucks броят за спам използването на Black Hat SEO?
 
Последно редактирано:

Горе