Affiliate Blog - Проблем

Alserton

New Member
Здравейте. Харесах филмчето за афилиейт блог което coolice е сложил и понеже съм начинаещ реших да направя един. Ето го и него : wealthy-n-healthy.blogspot.com

Направих всичко като от филмчето пингнах го, сложих RSS и т.н. Само че нямам никакви посетители. Google analytics ми дава резултати от около 2-5 уникални посещения дневно. Моля помогнете, кажете какви са ми грешките, за да се опитам да ги оправя, защото искам да се получи и съм всеотдаен, но имам нужда от съвет от напреднали. Благодаря ви предварително.
 
онова дето гепи ррс ли :) ами клипчето е от 2007 за ппц още става (донякъде) ама за сео вече по трудно се ранква дупликеит контент сега се водят модерни веб 2.0 мини нетчета повъзможност много с уникален контент или поне хъба но веб 2.0 трафика е по подходящ за адсенс но се ранква и захапва

еи тук едно модерно обяснени
Linkwheel Using Explained

но спокоино можеш да започнеш и само с един блог няколко уникални статии
 
От: Affiliate Blog - Проблем

Ок, идеята е супер. Focus Hub-а трябва да е някакъв сайт с афилиейт контент, всички около него да са негови клонинги препращащи към него и към съседите си ?

Сега Ross Goldberg препоръчва използването на Affiliate Links вместо AdSense, защото носи много по-голяма печалба. Но от друга страна печалбата от AdSense ти е гарантирана, докато шанса някой да купи нещо от Афилейт Линк е около 2% сигурно.

Затова бих искал да се посъветвам с вас - AdSense сайт ли да направя или Affiliate ? Мерси предварително.

П.С.
Пичове прекарвам по 12+ часа на компютъра си на ден и искам да променя живота си, да изкарвам някакви доходи. Готов съм да чета да уча и да бачкам само да действа. Мерси за съдействието.

Страницата, която ползвам за Focus Hub е по-добре да е собственоръчно направен сайт или wordpress blog ?
 
Последно редактирано:
От: Affiliate Blog - Проблем

Добре дошъл тук и приятен престой. Да, нашият админ има какво да сподели и гледам, че го е направил. В интерес на иснтината е хубава, че поел инициативата и това е важно. ;)

Виждам също така, че имаш достатъчно време, което можеш да отделиш на ден за четене и практика. С такова време ти трябва само желание и опит, който се натрупва с времето, и другото само ще си дойде на мястото. Може да не се замисляш за работа никога, ако си опорит и надъхан, както е във всеки един бизнес. Разликата тук е, че инвестициите са почти клонящи към нулата.
 

Горе