Affiliate Marketing - Интензивен онлайн курс. Ограничени места.

web

New Member
Като продължение на темата, ще организирам интензивен курс за тези които искат сериозно да се занимават с Affiliate Marketing (AM) и имат нужда от помощ.

Каква е целта на курса?
Основната цел е участниците да се научат да изкарват пари с AM. За да се постигне това, ще създам една позитивна среда, в която всеки ще получи нужните знания и подкрепа.

Какъв ще е формата и продължителността на курса?
Специално за участниците ще създам нов сайт. Съдържанието, което ще се публикува, ще е достъпно само и единствено за тях.

Курсът стартира в Понеделник, 8 Март, и ще се проведе за период от 8 седмици. Всяка седмица ще бъде предоставяна нова информация и ще бъдат възлагани конкретни цели и задачи.

Всяка седмица ще има webinar или Skype conference call.

За теб ли е този курс?
Курса е за теб ако си решил, че искаш сериозно да се занимаваш с АМ. Ако си позитивен, искаш да учиш и си готов да работиш много здраво.

Не е нужно да имаш опит в сферата, да си програмист или дизайнер. Единственото задължително условие е английски език, защото курса е насочен към АМ за чуждия пазар.

За кой НЕ е?
Не е за теб, ако търсиш лесни пари. Ако мислиш, че ще научиш тайни, трикове и номера, които ще ти донесат много пари без да работиш.

За колко човека е курса?
За да бъде максимално полезно за всички, а и за да мога да отделя време за всеки по отделно, броят на участниците е ограничен само до 15.

Тези които вече се свързаха с мен, ще бъдат с предимство.

Колко ще ми струва?
По-продължителни и по-ниско интензивни курсове, спокойно можеш да намериш в Интернет за $40+ на месец.

Ако бъдеш избран да участваш, няма да платиш и 1ст. Курса за теб ще е БЕЗПЛАТЕН!

Трябва ли да ставам реферат и да промоционирам определени програми?
Не! Няма да си задължен да промоционираш точно определени програми и продукти. Идеята е да се научиш как сам да избираш продукти и услуги, с които ти ще имаш успех.

Искаш ли да си сред 15те участника?
Преди да изразиш желание за участие, запитай се дали имаш нужното време и желание, за да ти е полезен курса. Ще са ти нужни поне 2-3 часа на ден, упоритост и, пак повтарям, много работа. В замяна ще получиш всичко от което имаш нужда за да започнеш да изкарваш много пари. Успехът ти зависи само и единствено от теб.

Имайки в предвид всичко това, ако искаш да участваш, пиши на ЛС защо искаш да участваш, какво искаш да постигнеш и с какво можеш да помогнеш на другите. Добави Skype и e-mail за обрана връзка.

Моля тези, които нямат интерес към курса, да се въздържат от излишни коментари. Нека темата да остане чиста.
 
От: Affiliate Marketing - Интензивен онлайн курс. Ограничени места.

Страхотно,започва се!!! Искрени поздравления за инициативата.
Web е страхотен ментор и препоръчвам курса горещо на всеки, който искрено желае да научи нови умения:)))
 
От: Affiliate Marketing - Интензивен онлайн курс. Ограничени места.

Екстра :) Ще насоча цялото си свободно време към курса. Вярвам, че ще научиме доста полезни неща и след края на курса(а и по време) ще сме пределно мотивирани :)
 
От: Affiliate Marketing - Интензивен онлайн курс. Ограничени места.

Супер, count me in ...
С нещо ако можем да сме полезни по организацията, само кажи.
 
От: Affiliate Marketing - Интензивен онлайн курс. Ограничени места.

@HyperionD , @chopper, @soulmethod

Ще ви изпратя допълнително линк и информация към края на седмицата. Skype имам на всички ви, но ми трябва и e-mail.

Други също потвърдиха участие, така че за всички останали, има само още 8 свободни места.
 
От: Affiliate Marketing - Интензивен онлайн курс. Ограничени места.

И аз ще участвам :)
 
От: Affiliate Marketing - Интензивен онлайн курс. Ограничени места.

Запиши и мен :)
 
От: Affiliate Marketing - Интензивен онлайн курс. Ограничени места.

Пиши ме и мен
 
От: Affiliate Marketing - Интензивен онлайн курс. Ограничени места.

Здравей,
аз също имам голямо желание да се включа.Ако е възможно,свържи се с мен чрез ЛС и остави имейла или скайпа си,за да ти изпратя мотивационното си писмо,тъй като това е първото ми мнение и не мога да изпращам ЛС.Благодаря :)
 
От: Affiliate Marketing - Интензивен онлайн курс. Ограничени места.

Айде и аз в кюпа.
 
От: Affiliate Marketing - Интензивен онлайн курс. Ограничени места.

След всичките тия коментар . . . просто ако ми мога само да кажа, че ако ми даде шанса ще го последвам. Явно освен че помага е и точен човек. Незная какво ще правя и какво да очаквам. Но ако ме избере ще дам 110% от себе си.
 
От: Affiliate Marketing - Интензивен онлайн курс. Ограничени места.

Приключи записването за курса.

Днес изпратих потвърждение на всеки един от участниците.

За другите които имаха желание, ще ги имам в предвид ако реша да правия нещо подобно в бъдеще.
 

Горе