Продава се: Affiliate Shopping сайт за дрехи и аксесоари

Cecco

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Онлайн магазин за дрехи и аксесоари

Здравейте,

сайта е affiliate, съществува от почти година, но не ми остава време да се занимавам с него. Идеята беше да се рекламират дрехи и аксесоари от сайтове, които имат безплатна доставка(международни) и да се печели главно от банери и други реклами в него, като се използват търсенето на free shipping. Може да се пригоди по всякакъв начин за affiliate маркетинг.
Структурата на сайта е направена според цените на артикулите - от 2 до 20 долара, луксозни продукти от 100 долара нагоре и други, които са в междинната сума.

При редовна поддръжка може да се развие като се използват едни от най-големите сайтове за дрехи с безплатна доставка за цял свят. В тях има постоянно нови промоции, които могат да се използват за привличане на още трафик.

Ползвал съм платена тема(за blogger) като в момента е налична и responsive версия, която привлича повече от 50% от трафика. При интерес ще дам контактите на дизайнера, с когото може да се контактува ежедневно за всякакви промени по темата.

Има и pop-up banner, който съм изключил в момента, където много добре се позиционира всякакъв тип реклама. :)

Сайта е
www.perfectozzio.com


При интерес пишете на ЛС за цена.
 
Последно редактирано:

Горе