Alertpay въпрос

Daemon

New Member
Един приятел ми прати $1 в alertpay и получих само $0.77 от сумата!
Погледнах защо е така и ми пишеше, че било хонорар!

Въпроса ми е защо ми взима пари, като на други мои приятели не взима като им пращат? :)
 
От: Alertpay въпрос

Единят вариант е изпращачът да покрие разходите по трансфера, другият вариант е да се вземат от сумата, която се трансферира, тоест трансферът да е за сметка на получателя.
 
От: Alertpay въпрос

Искам да попитам:имам акаунт в Alertpay и в Paypal. Регистрирал съм и кредитна карта Visa. Как да си преведа пари от картата към акаунта? Много ще съм ви задължен.
 
От: Alertpay въпрос

Към Alertpay не знам как да преведеш.
Към PayPal не ти трябва - само си я добавяш в акаунта, той си тегли при плащане.
 
От: Alertpay въпрос

AlertPay > Deposit > Electronic Funds > Bank Wire
или
AlertPay > Deposit > Electronic Funds > Bank Transfer

Картата която си добавил е за директно разплащане от картата. В сметката в Алертпей се вкарват пари само от банков акаунт. При плащане с карта лимита е 250$/месец
 
От: От: Alertpay въпрос

AlertPay > Deposit > Electronic Funds > Bank Wire
или
AlertPay > Deposit > Electronic Funds > Bank Transfer

Картата която си добавил е за директно разплащане от картата. В сметката в Алертпей се вкарват пари само от банков акаунт. При плащане с карта лимита е 250$/месец

Ами да ви кажа че направих точно това което сте ми написали още преди това ,но не ми ги преведоха по сметката в дадения срок. Вече 10-ти работен ден мина и нищо,а там ми изписа от 2-5 раб. дни
 
От: Alertpay въпрос

и аз имам един въпрос за алертпай - аз имам в там 12$ и ми казаха вчера, че ако тръгна да ги тегля ще ми вземат 6$ !
това вярно ли е? :(
 
От: Alertpay въпрос

ами да вярно е :) таксите са им високи. А щом те ти го казват не мисля че има място за съмнение дали ще ти ги вземат :)
 
От: Alertpay въпрос

не, не едни приятели ми го казаха ...
но егати, наистина са високи таксите!
 

Горе