AlphaRacks хостинг - бягайте на далеч

ExTended

Active Member
Сега ще бъда вулгарен. Извинявам се за което, но тези са такива нещастници и толкова нерви ми отвориха, че направо не е истина.

Пуснах си един хостинг при тях преди половин година. Мина се месец - отивам до банкомата да си изтегля пари от картата - вътре има с 10лв. повече - точно колкото е тяхната вноска. Викам си супер, добре дошло - изтеглих ги. След 1 час получавам и-мейл, че съм закъснял с плащането на инвойса им от 6 долара, дължа им 10 долара глоба и са ми спрели сайтовете. А трябваше да си таксуват автоматично инвойса седмица преди това, защото така го настроих. Беше петък вечерта това.

Писане на тикет, разправии, разбрахме се. Проверих дали всичко е точно с настройките за чарджването и ресетнах плащанията, така че да няма повече проблеми.

Другите месец - от картата ми липсват 20лв. вместо 10лв. В и-мейла два и-мейла от тях, платени две такси за един и същи инвойс. Писах тикет, казах им, че искам рефунд. Хубаво, ще ми пратят рефунд. Пак играчка да си оправя сет-ъпа за чарджването.

След месец пак липсват 20лв. а 10-те лв. рефунд от предния месец - изобщо не са се случили. Т.е. 20лв. назад. Пак разправии, пак обещания за рефунд. Никакъв рефунд, мина се месец - още един дабъл чардж. Тоя път ми писна съвсем, напсувах ги, заплаших ги, поисках си финален рефунд на всичко и кенсълнах услугата, плащанията, всичко.

И този месец от картата ми пак липсват 10лв. за услугия, която съм кенсълнал преди месец. И липсват и парите от предишните рефунди.

И на всичкото отгоре през седмица трябва да им пишем мейли, че сайтовете ни са паднали, да ги оправят ръчно.

НАЙ-ПЕДАЛСКАТА ХОСТИНГ ФИРМА НА СВЕТА. БЯГАЙТЕ НА ДАЛЕЧЕ!

Сега съм решил да си взема парите, да бъда максимално груб с тях, да ги заплаша. И като ми върнат парите - ще им сипя с големия черпак. За техен късмет английския ми е доста добър - ще ми свърши работа да опиша случая на английски език и да го постна по все що маркетинг форуми има по света. И после в онези хубави сайтове за негативни ревюта, които са за фирми от САЩ, които индексират негативните ревюта на първата страница почти веднага.

Тези 10лв. на месец с които ме цакат ще им излезнат през носа много много пъти.
 
От: AlphaRacks хостинг - бягайте на далеч

Не се излагай :D
 
От: AlphaRacks хостинг - бягайте на далеч

Колега ти си си виновен, че използваш такива фирми. Следващия път ги подбирай по-добре и внимавай.
 
От: AlphaRacks хостинг - бягайте на далеч

Колега ти си си виновен, че използваш такива фирми. Следващия път ги подбирай по-добре и внимавай.

Не се излагай :D
Оф, какви хора сте и вие! Трябва да бъдат съдени такъв тип тикви. А автоматичните тегления правят основно проблеми от тоя тип. Все си измислят причина да щипнат пари, ако мине!
 
За сефте ги чувам. Приличат ми на някакви бавноразвиващи се. Една и съща грешка няколко пъти. Цяло чуде е, че нещо е вървяло.

П.П: Абе хора, защо експериментирате с някакви измислени фирмички? Тънките оферти ли ви привличат? Аналното погождения, което имат компаниите по ивенти, медии, соц. канали? Кое точно? :) Все се канех да питам това. Като ти е тънко ще ти е смотано, като ти е много набивано с реклама, знаеш, на къде изтичат парите, а отзад щайги и така. Логически ли не ви се отдава да мислите, не мога да си обясня за себе си. :)
 

Горе