Analytics, WMT - Един или повече от един акаунт?

mymall

New Member
Здравейте,

мисля, че е разисквана тази тема, но така и не можах да я намеря. Въпросът ми е следния. Хубаво ли е да си разпределим сайтовете в повече Аналитикс и УМТ профили или можем да ползваме един профил за всичките си проекти?
Какво става ако Г. накаже един от сайтовете в профила? Това влияели по някакъв начин (доказан или недоказан към момента) ? Какво бихте ме посъветвали ?

Благодаря!
 
От: Analytics, WMT - Един или повече от един акаунт?

Защо си мислите че ако издумка някой сайт това ще навреди и на останалите в същия акаунт? Някой може ли да се "похвали" с подобен горчив опит?
 
От: Analytics, WMT - Един или повече от един акаунт?

Я има раздвижване в темата след около месец.

Лично аз нямам наблюдения и заради това питам, но съвета, който даде Coolice ми се струва добър. Не повече от 3-4 сайта в един акаунт било то WMT или Analytics. Да не говорим, че ако правим сателити те трябва да си бъдат на абсолютно отделни профили ако въобще им се слагат WMT или Analytics.
 
То не е лошо 3-4 сайта на акаунт, ама нали сте наясно, че G знае всичко (сигурно и кога ходим до тоалетната) :)?
За всеки акаунт трябват различни компютри, IP адреси и т.н, за да е чиста работата. Иначе е по-скоро загуба на време.
 

Горе