Предлагам: Android/iOS приложения

Axython

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Предлагам създаването на Android/iOS приложения. Използва се React Native или Cordova в зависимост от ситуацията. Приложенията се пишат на HTML + JS, със собствен CSS и евентуален дизайн(или се използва респонзив дизайн, ако сайта разполага с такъв). Цената е доста по-висока ако се изисква специален дизайн за приложението.

Основната разлика между приложението и онлайн сайта е възможността да се пращат уведомления, които да се показват в горната част на телефона :) Това може да са нови продукти, промоции, ваучери или каквото решите. Друго голямо предимство е възможността да разполагате с офлайн датабаза данни, т.е потребителя да може да разглежда вашите продукти и без да има интернет и да прави поръчки със SMS/обаждане. Офлайн датабазата се обновява веднъж на 24 часа и новите продукти/цени се теглят при свързане онлайн, иначе остават същите като преди.

Вече разполагам със направена API връзка със WooCommerce, Prestashop, Magento, OpenCart и Shopify. Може да се наложи да качим JS приложение при Вашия хостинг за да направим връзката между APIто и приложението по-лесно и удобно.

Включени функции:
Категории
Търсене
Добави в количка + Поръчка(Онлайн или Офлайн, Paypal/ePay/наложен платеж/SMS/обаждане)
Създаване и логин в акаунт(изисква интернет достъп)
Единични продукти с описание
Продукти с варианти
Меню + статични страници
Използване на резпонсив дизайна от сайта или семпъл https://bootswatch.com/ дизайн за приложението
Собствена офлайн датабаза, която се обновява веднъж на 24 часа
Уведомления до всички потребители на приложението
Възможност за добавяне на приложението при мой Google акаунт(неудобно за вас, понеже всички промени минават през мен в бъдеще), спестява се 25$

Невключени функции:
Икона на приложението
Сплаш арт на приложението
Добавяне на приложението в Apple Store(99$ на година)
Добавяне на приложението в Google Play Store(25$ веднъж)

---

Цена за онлайн магазини използващи CMS-и за които имам готов API контакт - 600 лева. Приложението ще бъде готово за добавяне в App Shops след 2 седмици
Цена за други приложения - от 400 BGN до X,XXX - Зависи от вашите изисквания. Семпло приложение тип визитка, с възможност на контакт и една интерактивна функция, например резервация на дата би ви струвало 400 лева, използвайки голяма част от резпонзивния дизайн с малки промени.

Примерно приложение в Android формат ще бъде даден на всеки един със сериозен интерес към услугата. Свържете се с мен, със CMS, който използвате. iOS използва същия код, но инсталирането на тестово приложение е доста по-трудно, но пък може да се измисли нещо, ако сте сериозни.

Подписваме договор при стартирането на проекта, където специфираме абсолютно всяка една функция по приложението, начина на плащане и времето, за което проекта ще бъде готов. Предлагам и поддръжка, при големи промени в CMS-ите или мобилните приложения за да може приложенията да работят и след тях. Кодът на приложението ви се дава в private GitHub repo :)

Ако имате някакви въпроси използвайте темата или просто ми драснете на лични :)
 

Горе