Animation

radeff

Member
Здрасти,
имам едно аверче от София, който учи анимация и е доста добър. Реших, че можете да отделите няколко минути, да си поизплакнете очите. щрак

*Забравих да добавя, че не е графична анимация. На ръка е.
 
Последно редактирано:
От: Animation

Изплакнах ги. Улево костенурка-нинджа, удесно - педофил-многобоец, надолу ята индийци, помитащи английския с хинди в два падежа. No, thanks.
 
От: От: Animation

Изплакнах ги. Улево костенурка-нинджа, удесно - педофил-многобоец, надолу ята индийци, помитащи английския с хинди в два падежа. No, thanks.

Не те разбирам, разгледа ли всички работи?
 
От: Animation

Ако говорим за един и същи линк, то спрях да чета още на 58-ия индиец - не ми издържа кармата.
 
От: Animation

Защо четеш глупави индийци, цъкни "Gallery" и разглеждай рисунките, направени от този мой приятел. Добри са... затова съм и постнал.
 
От: Animation

Ми за в бъдеще давай линк към gallery, а не към индийците. Не ми стигат глупостите им по DP, ами и тука да гледам петата каста с немскоезични никове, гарнирана с нашенци от филипините.

пп. галерията е добра. Има един бухал, дето ногу върви тука, щото беше пуснат слух, че бухалът бил умна птица. Всъщност, видиш ли ник с аватар, изобразяващ глава на птица - бегай надалече, щото сивотата на присвоилия го индивид мое да ти смачка остатъците от интелекта. Но ако е нещо в полет с крила или пърхащо колибри - няма проблеми, само се пази да не дойде голямата жега (Ал Пачино, Робърт Де Ниро, Heat)
 
Последно редактирано:
От: От: Animation

Ми за в бъдеще давай линк към gallery, а не към индийците. Не ми стигат глупостите им по DP, ами и тука да гледам петата каста с немскоезични никове, гарнирана с нашенци от филипините.

Мислех, че ще се ориентират хората?
 
От: От: Animation

Мислех, че ще се ориентират хората?

То и петелът мислел, па накрая свършил у супата... Донякъде си прав, вероятно ората наистина ще се ориентират, ако им се разцъква по всички менюта, но лично аз не съм фен на мишкодвиженията.
 
От: Animation

Мда... сега остава някой да стигне до извода, че по-добре да праска "dofollow"-линк в Предприемача отколкото nofollow в Свежо (бъзикам се за една друга тема) и всичко ще цъфне и върже в сео-то.

BTW, евала за една започната тема за маркетинга. Вероятно не си имал предвид това, което ще напиша аз, но си повдигнал темата. Пойнтът е в това, че скоро няма да се пита колко е напред сайта ти в серпа, а колко печалба има от това (изводът е от семинара на Яндекс за Снежинск, 1261 пункта в алгоритъма, но Гугъл нито е по-беден, нито е по-глупав, нито не се комерсиализира). Т.е. нещата в сео-то почват да опират до маркетинг. А да се занимаваш с маркетинг ти трябват инструменти, които не всяка компания може да си позволи. Съответно, сео-то в сегашния му вид си отива , в България с 2-3 години по-късно, разбира се, но си е пътник.
 
От: Animation

Съгласен съм с теб. Всяко ново е добре забравено минало. Както преди всичко е било реклама, сега пак ще опре до кокала това. И според мен горила маркетинга ще спаси света. :D То стана много Мис България, но карай. Исках да кажа накратко, че всяка иновация рано или късно се превъплащава в нещо минало.
 
Последно редактирано:
От: Animation

Пойнтът е в горилата, а не в Елвис Пресли. Това изречение означава нещо - не е само връткане на коленца и саблезъби усмивки. Виж и останалите резултати. Сравни. Анализирай. Направи извод. Бъди сео :twisted:
 
От: Animation

Ееее чакай бе, искаш твърде много от смотан копирайтър... къде ме хвърляш в мъгла и зона 51. Доколкото разбрах, посредством песента, суматии сайтове са топ позиции в гуугъл, но до тук.
 
От: Animation

В Замунда от 2 дни е пуснат "Златният Телец" - може би ще ти е по-лесно да зацепиш покрай него. Но май няма субтитри.
 

Горе