Article директории по PR

ами ние обикновено след събмит на артикъл в топ директориите правиме по някоя продажба :roll: отделно че дават линкчета. Качествени артикъли веднъж два пъти месечно са си екстра маркетингов инструмент...;)
 
На мен в сайта за косопад ми идват хора само от артикъл директории. Незнам защо както бях номер 1 за profinast в гугъл сега не съм в първите 2-3 страници, но от там където съм субмитвал си идват хора доста..и това като имаш предвид, че някъде от 1-2 месеца не се занимавам с него.
 
Айде аз да ви отворя очите за истината. :) Тази програма я ползвам да субмитвам статии и се справя доста добре. Безплатна е, има около 500 директории в нея и е перфектна за link building :) Само да кажа, че ако се включите през линка който давам ще ми станете реферали, от което нищо не губите!

digiXMAS Article Submitter
 
Tsanko каза:
На мен в сайта за косопад ми идват хора само от артикъл директории. Незнам защо както бях номер 1 за profinast в гугъл сега не съм в първите 2-3 страници, но от там където съм субмитвал си идват хора доста..и това като имаш предвид, че някъде от 1-2 месеца не се занимавам с него.


тоест разчита се на директни посещения а не на изкачване в гугъл ли?Щото то 500 линка ама като са от страница с едно съдържание гугъл не ги ли брои спам
 
ние събмитваме на ръка в най-големите диретории и сме нп идва трафик а тук там е и някое линкче

Иначе не би трябвало да е проблем че са от еднакво съдържание
 

Горе