Article: Anonymous пуснаха собствена операционна система - Anonymous-OS

От: Article: Anonymous пуснаха собствена операционна система - Anonymous-OS

Download Anonymous-OS 0.1
Warning : It is not developed by any Genuine Source, can be backdoored OS by any Law enforcement Company or Hacker. Use at your own Risk.
 
От: Article: Anonymous пуснаха собствена операционна система - Anonymous-OS

А случайно уордпрес темплейта да знаеш кой е? този от сайта? или някой подобен ?
 
От: Article: Anonymous пуснаха собствена операционна система - Anonymous-OS

Някой пробва ли го това убунту как се държи ?
 
Re: От: Article: Anonymous пуснаха собствена операционна система - Anonymous-OS

Някой пробва ли го това убунту как се държи ?
Мислех да си го сваля този скин, изглежда добре. Но се притеснявам, че ще ме върне в началото на ползването на ububtu - откривателят. :)

Много интересно ми изгелжда. Скинът най-вече, другото за тестване сигурността на сайтовете, не чак толкова. ;)
 
Re: От: Article: Anonymous пуснаха собствена операционна система - Anonymous-OS

А случайно уордпрес темплейта да знаеш кой е? този от сайта? или някой подобен ?
HTML:
<link rel="apple-touch-icon" href="http://cdn.thenextweb.com/wp-content/themes/tnw_6/static/images/apple-touch-icon.png"/>
Бате, май е къстъм, но най-близкото е: superthemes.org/themes/tnw/ или поне така изглежда. :)

А това е само за ентусиасти: This WordPress theme is a slick way to turn your blog into Facebook’s Timeline
 
От: Article: Anonymous пуснаха собствена операционна система - Anonymous-OS

И аз търсхих по кода ама...
това съкращемие вместо името на темата е от името на сайта им :)
TNW 6 = thenextweb версия 6

да ги таковам :)
 
Мда, аз от там съдя, че е къстам направено. А дадох примера, защото наистина много ми приличаше, с леки модефикации. ;)

Явно там е истината и на Маршабъл си е ъстам, в един момент това става преоритет, ако искаш да изградиш нещо уникално.
 

Горе