Article: Facebook ще прави собствена търсачка

Аз съм на мнение, че когато Facebook се отдели от тъпата търсачка на Mircrosoft - Bing и разработят своя, тогава ще дръпнат адски много. Не за друго, но в момента Google е много слаб конкурент там. ;) Успяха и те да дадат възможност на друг да ги догони, време е и някой да се възползва. ;)
 
:) за България има шанс май да завземе голямо парче от пая Фейсбук предвид потреблението на мрежата. Bing май не е толкова зле на ЕН или поне аз намирам интересни резултати, които Г не показва
 
От: Article: Facebook ще прави собствена търсачка

Това с търсачките стана като със сайтовете за групово пазаруване - Кой чул кой недочул търсачка ще прави - И тия ще направят търсачка колко Г. направиха социалка
 
От: Article: Facebook ще прави собствена търсачка

Не виждам полза от още една търсачка.
 
Google винаги ще бъде търсачката предпочитана от масовия потребител. Не разбирам защо толкова се хабят да измислят нещо което почти никой няма да ползва!?
 
От: Article: Facebook ще прави собствена търсачка

От скоро FB са на първо място а Go6o е на второ място в Alexa. Просто хората прекарват повече време във FB. Ако направят една читава търсачка и я развиват както трябва имат теоретични шансове да се конкурират с големия G, като им вземат значителен % от търсенията. Защо юзъра да отваря гугъл като може и да потърси и във любимата си соц мрежа. Откакто FB минаха на стоковата борса има голям натиск върху тях и мисля че създаването на търсачка от тяхна страна е една естествена стъпка. Вие как мислите?
 
От: Article: Facebook ще прави собствена търсачка

Брат, къде го четеш това. Виж тук: http://www.alexa.com/topsites

Да, ако направят търсачка, Г ще надуе кавала. И искрено се надявам да стане, защото ми писна да им гледам и пингвините и пандите. Че и оня Пръц, бащата на грубия секс да ни обяснява колко добре ще се отрази новия ъпдейт и как работят в помощ на бизнеса.
 
От: Article: Facebook ще прави собствена търсачка

Това не бях се сетил да го цъкна, явно това изчисление е важно. За последните месеци.
 

Горе