Autodesk - Maya / 3D Studio max / Motionbuilder/ и други - Време за 3D анимация !

RayMaster

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте !

Вече няколко години изучавам методиката за създаване на 3D анимация, с помощта на едни от най-популярните програми в тази област и смело мога да кажа, че познанията ми са високи. Като за начало искам да кажа на всички които се занимават с някоя (или всичките) от програмите - Maya / 3Ds max / Motionbuilder - и има нужда от помощ, може да пита в темата или на лично. Моля Ви не бъркайте Autodesk Maya-та с един доста остарял термин "Maya 3D", защото нямат почти нищо общо. Коя програма е по-добра - 3Ds max или Maya ? - истината е, че програмите са взаимнодопълващи се. Също така и двете са на компанията Autodesk, а те биха държали само по-добрата. Познанията ми за работа и с двете са на еднакво ниво. Също така разполагам с техника за улавяне на движението или така наречената "Motion Capture System". Точно тук се намесва програмата Motionbuilder, с помощта на която движенията на обикновен актъор се пренасят на даден 3D модел.

Получават се и много интересни 3D реклами, анимирани банери и т.н. :)

Започнал съм работа по създаването на анимационен филм, но това в никакъв случай не е работа за един човек, за това ако има някой по-напреднал и с желание, помощта му би била добре дошла.



Ами за сега нямам време за повече, но темата ще я ъпдейтвам често.

Поздрави ! :)

Ето последни неща. Анимацията за андроид апликациите :

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.tonee.albert&feature=search_result
https://play.google.com/store/apps/...lt#?t=W251bGwsMSwxLDEsIm9yZy50b25lZS5iaXJkIl0.
https://play.google.com/store/apps/...251bGwsMSwxLDEsIm9yZy50b25lZS5hc3Npc3RhbnQiXQ..
https://play.google.com/store/apps/...lt#?t=W251bGwsMSwxLDEsIm9yZy50b25lZS5iZWFuIl0.

 
Последно редактирано:
От: Autodesk - Maya / 3D Studio max / Motionbuilder/ и други - Време за 3D анимация !

Браво на теб,

Аз имах студио за арх. визуалзиации с макса яко се занимвах до изоснови го знаех, но като цяло си объракал темата не е за форума, пробвай в 3дбг - а съвет поработи върху камерата, трябва ти съшо така една камера мапинг, и работа над задни фонове да направиш качествния паралкс и като цяло повече бачкане над пострподукцията, но явно е демо и не си дал доста зор. ;)
 
От: Autodesk - Maya / 3D Studio max / Motionbuilder/ и други - Време за 3D анимация !

Наистина опитът ти е доста добър и 2те филмчета са готини :) Не мога да ти бъда помощник защото сега настъпвам в материалът с 3д моделирането и анимацията :) с Cinema4d , но просто исках да те поздравя :) Ако имаш някаква нужда от графичен или уеб дизайн казвай мога да успея да ти помогна :) там имам повечко опит :)
 
От: Autodesk - Maya / 3D Studio max / Motionbuilder/ и други - Време за 3D анимация !

Здравей!
Занимавам се с Maya и Mudbox от около 2 години.Уча се сам от интернет.
Ще се радвам ако мога да помогна с нещо,в момента имам много свободно време.Немога да пусна линк или да приложа снимка защото сега се регистрирах.Ако имаш желание да видиш какво мога пиши на скайп razor__91(_x2).

Поздрави!
 
От: Autodesk - Maya / 3D Studio max / Motionbuilder/ и други - Време за 3D анимация !

@epicVray е страхотно момче!
Направи ПЕРФЕКТЕН модел.
Разбира си супер много от работата, и комуникацията е перфектна!

Препоръчвам го! ;)
 
От: Autodesk - Maya / 3D Studio max / Motionbuilder/ и други - Време за 3D анимация !

Извинявам се, явно от както mediafire-a стана платен са ми изтрили качения файл. Ще го кача другаде и ще подновя линка.
 
От: Autodesk - Maya / 3D Studio max / Motionbuilder/ и други - Време за 3D анимация !

Здрасти epicVray

иакам да те попитам каква техника ми трябва за motion capture и задължително ли е после готовата анимация да се наглася в motionbuilder. не множели на право в maya-та?имам тутове за motionbuilder,но ще съм благодарен ако ми препорачаш нещо за maya

поздрави
 
От: Autodesk - Maya / 3D Studio max / Motionbuilder/ и други - Време за 3D анимация !

Добавих някои от последните задачи.
 
От: Autodesk - Maya / 3D Studio max / Motionbuilder/ и други - Време за 3D анимация !

Изработките са ти супер, личи си професионализъма с които са направени.
 
От: Autodesk - Maya / 3D Studio max / Motionbuilder/ и други - Време за 3D анимация !

Здравейте, аз съм собственик на рекламна агенция ПРОМАРК МЕДИЯ, използвах услугите на фрилансер-а за изработката на две 3D анимации за уеб сайт, намерих го във този форум, свързах се с него, свърши работата на време и отлично. И аз и моите клиенти останахме доволни. Препоръчвам ви го!
 
От: Autodesk - Maya / 3D Studio max / Motionbuilder/ и други - Време за 3D анимация !

отново перфектна работа Мр. Бийн проекта е невероятен... :)
 

Горе