autosurf сайтовете?

зависи какво ти трябва
аз лично просто посещения не искам, това си е само загуба на трафик
 
мисълта ми е след като дават уникални посещения, има ли начин това да са реални хора, които гледат сайта ми?
 
Бате, по скоро ти дават хитове, отколкото визитс. Виж менюал сърфовете - там вече си е трафик, но имай предвид че трафика там са предимно webmaster-и и такива със сърфове, като този на който си попаднал.

Ауто-сърфовете са по скоро за вдигане на Алекса ранг, а не за трафик. Там си заебаваш компа и то само си върти страници, от време на време вкарваш някой верифицираш код за да докажеш че не цъка бот. Но честно - не си заслужава. :wink:
 
cecipenev каза:
а тези менуал сърфове къде мога да намеря :)
Ако се сетя за някои ще ти драсна едно лично. Но по-добре е да си набираш трафик от други места - търсачки, соц. мрежи, артикъл директории, web 2.0, директории, други големи сайтове, тематични сайтове, Classified adds и т.н.
 
Това са рекламки на които предлагаш офертата си. Някой <повечето> са безплатни, но вършат работа за сайтове със стационарен бизнес най много. Примерно имаш фирма предлагаща е-бук и набираш трафик от тях. Имаше тема по въпроса. :wink: Не съм работил много с тях, само веднъж. Ако скоро имам такъв проект - ще бъдат налазени. Излишно е да казавам че платените дават не лош ефект за бизнеса. :wink:
 
Blinky каза:
Това са рекламки на които предлагаш офертата си. Някой <повечето> са безплатни, но вършат работа за сайтове със стационарен бизнес най много. Примерно имаш фирма предлагаща е-бук и набираш трафик от тях. Имаше тема по въпроса. :wink: Не съм работил много с тях, само веднъж. Ако скоро имам такъв проект - ще бъдат налазени. Излишно е да казавам че платените дават не лош ефект за бизнеса. :wink:

Аха, ясно :) мерси! :)
 
cecipenev каза:
а тези менуал сърфове къде мога да намеря :)

за какво са ти и какъв сайт ще рекламираш там щото ако е български не мога да ти предложа нищо иначе има няколко които знам и стават
 
cecipenev каза:
Не е български Ади

ще ти пиша едно ЛС има две свестни които знам

пп сдобих се с ново име-Ади
 

Горе