avril-bg-lavigne.hit.bg росто не ми трябва тоя сайт и го продавам трябват ми пари

От: avril-bg-lavigne.hit.bg

Абе 'що' не вземеш да си бръкнеш с пръста в гъза и после да си го оближеш, а?
Я да се махаш от тука. Мислиш ли, че това е от онези форуми с точките?! НЕ! Тук е по-зле! Тук ще видиш поне още 3 мнения, които са подобни по цел на моето(ако по някаква случайност темата ти не си замине).
 
От: avril-bg-lavigne.hit.bg

А нещо хубаво да си направил?
Каква е тази тема? Какво се цели с нея? Правиш си реклама в секция "Пазар". Ти това за умно ли го имаш?
 
От: avril-bg-lavigne.hit.bg росто не ми трябва тоя сайт и го продавам трябват ми пари

Продаваш html сайт в hit.bg.. на къде отива тоя свят.. :(
 
От: avril-bg-lavigne.hit.bg росто не ми трябва тоя сайт и го продавам трябват ми пари

Сега като редактира заглавието, темата ти придоби нищожен смисъл. Няма да споменавам какъв е беше статуса преди това.
Просто не си прави труда тук. Не вярвам да има такива будали!
Няма да питам дали си чел правилата, че ще ми стане още по-тъпо.
 
От: avril-bg-lavigne.hit.bg росто не ми трябва тоя сайт и го продавам трябват ми пари

Поне цена напиши... толкова ли е трудно?
 
От: От: avril-bg-lavigne.hit.bg росто не ми трябва тоя сайт и го продавам трябват ми

Продаваш html сайт в hit.bg.. на къде отива тоя свят.. :(
И какво от това, че е HTML ?
По-лош ли е от wp с безплатна тема на конвейр:)
 
От: От: От: От: avril-bg-lavigne.hit.bg росто не ми трябва тоя сайт и го продавам тря

Е не, но сайта му е просто ...... :(
Виж, не го познавам собственика на сайтчето, но игнорирай предните мнения и го погледни с други очи.
Ако сложи малко и рекламни линкове на хубави места, ще стане още по-кликаем.:)
 
От: avril-bg-lavigne.hit.bg росто не ми трябва тоя сайт и го продавам трябват ми пари

Що бе, хедърчето не е лошо.
 
От: avril-bg-lavigne.hit.bg росто не ми трябва тоя сайт и го продавам трябват ми пари

Хах.,темата не е смешна но невярвам някой да даде оферта за този сайт.Просто преди година си свалих една програма с която се правят сайтове с html,преди това нямах никакво понятие.Не съм чел уроци за 1 седмица се научих и сега мога да си направя уникален сайт но ме мързи :D
 
От: avril-bg-lavigne.hit.bg росто не ми трябва тоя сайт и го продавам трябват ми пари

Хах.,темата не е смешна но невярвам някой да даде оферта за този сайт.Просто преди година си свалих една програма с която се правят сайтове с html,преди това нямах никакво понятие.Не съм чел уроци за 1 седмица се научих и сега мога да си направя уникален сайт но ме мързи :D
Пич, хич да не те мързи.
Уникалното винаги се оценява по-добре от чичко/лелка Гугле,
но трябва и повече работа.
Весел празник !
 
От: От: От: avril-bg-lavigne.hit.bg росто не ми трябва тоя сайт и го продавам трябват

И какво от това, че е HTML ?
По-лош ли е от wp с безплатна тема на конвейр:)

По-лош е ! Аз нищо, което да си струва не виждам. Всеки уважаващ себе си предприемач не би се занимавал с такива "сайтове".
 

Горе