backlinks checker

keres

Active Member
Здравейте,

Можете ли да ми порепоръчате free tool, който да ми извади списък от кои домейни има линкове към моя сайт. Важно условие е да показва точния адрес от моя сайт към който води реферала.
Имах смяна на структурата на адресите и сега доста беклинкове, които имах се омазаха. Искам да се свръжа с хората за да ги променят.
До сега рових из нета, но единствено намирал tool-ове, които показват само линовете на рефералите, но не адресите към които сочат.

Благодаря предварително за съдействето!
 
От: backlinks checker

Ако съм те разбрал правилно, този инструмент показва и двете крайни точки - линка на реферала и адреса в твоя сайт, с който е свързан. За съжаление безплатната регистрация предлага само 10 резултата. За повече искат кинти.
 
От: backlinks checker

Ако съм те разбрал правилно, този инструмент показва и двете крайни точки - линка на реферала и адреса в твоя сайт, с който е свързан. За съжаление безплатната регистрация предлага само 10 резултата. За повече искат кинти.

Да, благодаря ти. Точно за тази функционалност става дума.

P.S. Поздравляния за аватара ти!
 
От: backlinks checker

Много е добър два доста неща, искам само да питам с какво закъснение отчита линковете и ако наякакви линкове ги няма вече след колко време ги маха.
От преди използвах този сайт backlinkwatch.com забелязах че линкове дето ги няма вече от 4 месеца той все още ми ги отчита. Ако линковее на даден сайт стават все повече и повече без да има такива дето спират това няма значение ама за случаят има.
 

Горе