*ban* 2011. Ще ходите ли ?

dertre

Well-Known Member
Някой от форума ще ходи ли?

ЕДИТ
Нещо лошо ли написах? Аз питам информативно, защото мисля да отида да се видим ако някой друг ще ходи. Ако не е нещо наред изтрийте темата.
 
Последно редактирано:
Re: Webit 2011. Ще ходите ли ?

Думата явно е блеклистната. Напиши я по т.ози начин :)
 
Май говори за w-e-b-i-t, щото видях в София, че имаше билборд с реклама за предстоящото събитие...
 
Re: Webit 2011. Ще ходите ли ?

да думата е блеклистната автоматично става и ще бъде блеклиствана ... повече в цитата и в линквете в него... а й според някои гениални маркетолози не сме сте били таргет на изложението за това трябва да ви е през к*ра за него... казах на хората от адекс когато беше първото изложение да питат медйно партньорство срещу щанд (не им струва почти нищо този щанд) незнам дали са ме разбрали или се получило неразбирателсво но имаше отговор препреданен от адекс към мен от рода че не сме били таргет били похарчили десетки хиляди евро за реклама във вестниците в турция ..... от тогава бан казах гениални маркетолози това заслужават

Аз пък ще хейтна призива ми никакъв глас за никой... най влиятелен в бг интернета хаха... какво е бг интернета: Интернет пазарът у нас да си се оправят без гласове от тук... щом си правят бизнес така ние също можем без тях... а какво можем без тях справка в темата горе за 1000 импресии можем повече със сайтовете си за чужбина отколкото взимат те ...

щял на измисленото експо да говори Przemek Pluta Regional Manager Central and Eastern Europe, PayPal е тои случайно зне ли че бг форума където има най много активно ползващи пейпал за бизнес потребители и най много съпорт инфо за пейпал на български го хейтва щото организаторите се правят че не съществуваме... подробностите тук е-аcademy заслужава ли си / e-acad.eu не че съм умрял за линк от там но принципа си е принцип ние не същестуваме те също .. да се опрвят



(моля ако не съм прав някои да ми посочи форум със повече съпорт теми на български за PayPal) от http://www.predpriemach.com/forumdisplay.php?f=34 да им обеснява на групите колкот си иска те и без това не го ползват.. и това е само малък пример.., как и да е


Миналата година на *ban* се дрънкаха пълни глупости. Публиката беше крайно ленива (освен в големите зали, където преобладаваха надувките). Нищо полезно, никакво инфо, с изключение на "колко сме велики" и "какви големи пари прайм, да знайте". Не чух нито един нормален съвет (препоръка, коментар, забележка), който да си струваше няколкото стотин лева, дето дадох.

ПП. Тогава и не бях чувал за предприемач :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: *ban* 2011. Ще ходите ли ?

.......................... някоя конференция ще да е :D да го weba :D
 
Последно редактирано:
От: Webit 2011. Ще ходите ли ?

Експо ли е, байт ли е кво е?? Пратете моля на ЛС, че имам личен интерес :)
 
От: Webit 2011. Ще ходите ли ?

Пратих ти лс, да го уеба :D
 
От: Webit 2011. Ще ходите ли ?

Да мерси, получих няколко :)
Не се сетих за това, мислех си за онова. Същият .. значи :D
 

Горе