Bconsult

alto69

New Member
1.Здравейте!
Аз съм Адриан Аврамов Консултант на Фирма BCONSULT Ltd. и за мен е голяма чест да представя фирма Бизнес консулт.
2.
Фирма Бизнес консулт се появи на пазара съвсем закономерно; хората имат нови потребности, свързани с финансите и новите технологии, които се предлага свободно в територията на най-новия член на Европейския съюз.
Ние във фирма Бизнес консулт смятаме, че всеки има право да знае повече за финансите и за възможностите, които се предоставят на хората и фирмите в България.
Темата на тази презентация е свързана с инвестиции, нови строителни технологии и гъвкави системи за разплащане с обратна възвращаемост.
Всички знаете, че сме в Европейския съюз и че се наложи през последните 10 години да приемем многобройните препоръки за присъединяването към съюза, а сега вече сме част от това общество и е по-добре за нас да знаем повече и да сме конкурентоспособни. Ресурси и възможности има, но трябва да се усвояват и да се действа.
За да се регистрирате като Консултан или Клиент на Фирмата,моля използвайте следният линк: http://bconsult.bg/index.php?page&view=consult=359.100.803

Не забравяйте да попълните и този номер: 359.100.803
 
Последно редактирано:
От: Bconsult

просто казано - давате заеми ?

По-скоро ми напомня урок на Кийосаки или нещо като семинар на Startup.bg, само че платени :) От поста изглежда сякаш е нещо интересно и полезно - поне за по-неуки хора като мен :)

Ние във фирма Бизнес консулт смятаме, че всеки има право да знае повече за финансите и за възможностите, които се предоставят на хората и фирмите в България.
Темата на тази презентация е свързана с инвестиции, нови строителни технологии и гъвкави системи за разплащане с обратна възвращаемост.
 

Горе