bdaa не е глупак! само малко

Статус
Not open for further replies.
От: bdaa не е глупак! само малко

bdaa се нареди до АА в графата "много криви личности" ли?
Така е като не си взема поука:)
 
От: Re: bdaa не е глупак! само малко

по принцип тук много трудно банваме както казва блинки трябва някои да е много крива личност за да има бан за тук перманент бан листата има 5 души на кръст
А мен защо ме баннахте ?
Че не си давах и другата буза ли, когато ме шамаросваше /обиждаше/ harkon =cod4 ?
Както и да е.Вече не е важно.
 
ами тогава блинки каза че сте били предупредини двата с харкон на лста за стари прегрешения преди това че ако се скарате пак че ще излетите и двамата влязъл и видял и двамцата пак ... трябвало е да му кажеш че харкон нарушава точка две от правилата на форума за обидите без да репликираш поне нещо такова разбрах и е щял да излети само тои (на лс или с репорт те са за това) ама кои ли чете правилата се чудя

аз ако бях само никои нямаше да банна щях само да позачистя... ама както казах на него му събира много работа напоследък влиза и ви вижда отново...

как и да е но аз държа да се човъркат тези неща
 
Последно редактирано от модератор:
От: bdaa не е глупак! само малко

абе рових сега из сайтоветге тук из темата
и се присетих
има една реклама ме дразни много винаги излиза навсякъде за иятест реклама
колко е на клик тази реклама?
4е ме дразни а мисля 4е е евтина някои ако иска да си прати саита да му клицна и да каже цента каква е била
можи и на привате
 
От: bdaa не е глупак! само малко

? не бре :) в адсеснаса излиза а тук четох за скъпи кликове и се сетих


а по темата се чудя нещо друго ...
трудно има толкова глупави хора и невярвам да е глупав толкова, може да е наивен заради малкото си години ...
но чак така явно да прецака партньор, при положение че той му държи емайла за адсенса? е наистина много глупаво чак... ми е чудно
 
Последно редактирано:
От: Re: bdaa не е глупак! само малко

не можеш ли да го добавиш този във филтъра да не ти излиза по сайтовете ако става дума за твоите саитове де ?


ми то мога ама ако струва 5$ за клик зако да го добавям :) :twisted::twisted::twisted::twisted:
 
От: Re: bdaa не е глупак! само малко

ами тогава блинки каза че сте били предупредини двата с харкон на лста за стари прегрешения преди това че ако се скарате пак че ще излетите и двамата влязъл и видял и двамцата пак ... трябвало е да му кажеш че харкон нарушава точка две от правилата на форума за обидите без да репликираш поне нещо такова разбрах и е щял да излети само тои (на лс или с репорт те са за това) ама кои ли чете правилата се чудя

аз ако бях само никои нямаше да банна щях само да позачистя... ама както казах на него му събира много работа напоследък влиза и ви вижда отново...

как и да е но аз държа да се човъркат тези неща
Възползвах се от съвета ти и имаш лично
 
Статус
Not open for further replies.

Горе