bdaa не е глупак! само малко

Статус
Not open for further replies.

ReminD

Well-Known Member
След известна кореспонденция с него , му помогнах за някои глупости , дадох му акаунт в адсенсе безплатно , дадох му няколко уроци как какво да прави bdaa се оказа пълния глупак . Ония ден реших да изпробвам един ptc скрипт и реших с него да го направим , тъкмо да ми помогне за нещо .Качихме го , инсталнах го ( хоста беше негов ) , малко реклама , туй унуй и всичко добре , после ми направи мизерия , като предлага реклама в сайта ( познавал админа , така обеснява по форумите) и можел да смъкне от цената и да приемал плащания via paypal , а сайта работи с алертпей , сещате се накъде бие измамникът. Викам си нищо , няма да го притеснявам , може нещо да се е объркал , лягам си на другия ден махнал 2-3 реда от config.php , и ми изкопирал статиите от
http://arthackers.blogspot.com във http://pavl0v.info


Искам да ви кажа не се занимавайте с него , определено не му е чиста работата.
offtopiccccc
 
От: bdaa не е глупак! само малко

Неблагодарна работа ви казвам , сега си взех акаунта от адсенс чрез мейла ,гледам 30долара направил от моя метод тук:
http://arthackers.blogspot.com/2009/09/100-black-hat-learn-how-to.html
При положение , че обеснявах на идиота стъпка по стъпка какво се прави.
 
От: bdaa не е глупак! само малко

Ти чак сега ли разбра какво представлява bdaa? Само внимавай, защото поради някаква причина е с протекция от админите.
 
От: bdaa не е глупак! само малко

sql injections ли му вкара ...

Този текст съм го виждал на сайта на BTV ... :)
 
Re: От: bdaa не е глупак! само малко

Ти чак сега ли разбра какво представлява bdaa? Само внимавай, защото поради някаква причина е с протекция от админите.


що да е с протекция ? това е лъжа

досега нито един репорт няма срещу него и продължава да няма ако не прочетем някоя тема че някои е сгафил няма да има последствия (ама тук разчитате на късмет да прочетем щото трудно се чете целия форум 24/7) или като не е репортната прегрешението и не сме видяли темата от къде да разберем че някои е за бан ?


иначе някои каже че саита на друга неструва и веднага репорти и писания как нивото на форума пада а блинки които е претоварен влиза да трияе затова ви се дразня за важните неща не се репортват и после се оплаквате че еди кои не е банант и не се взимали мерки ами как да се вземат като въобще не сме разбрали за прегрешението

след прочетенето в тази тема бдаа е баннат с перманентен бан - последно решение


пп подобен случаи сонази тема с неизвестния саит за продажба нито един репорт няма за нея отново ако не бяхме видяли да пуснем официално предупреждение в нея какво ставаше с извинения ама малко повече социална отговорност трябва и ние сме хора а не екстра сенси :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: bdaa не е глупак! само малко

Той и преди беше уж баннат за постоянно от Blinky, но бан-а му изтече. :)
Между другото никой не може да бъде баннат от форум.
 
първите пъти никога не е за постоянно ? 7 дни, месец, три месеца, постоянно

днес реших да прескочи трите месеца и направо на постояно кога пък гое банвал блинки него ? като искаше бан беше за 7 дни да муе дал може да се объркал
 
Re: От: bdaa не е глупак! само малко

Той и преди беше уж баннат за постоянно от Blinky, но бан-а му изтече. :)
Между другото никой не може да бъде баннат от форум.

да ама може да си загуби линка в подписите под постовете които е натрупал или ако някои прекалява вместо да се банва да му се пусне miserable users - плугина докато сам се откаже :D виж как работи това чудо

When classed as miserable, a member suffers ;

1. Slow response (time delay) on every page (20 to 60 seconds default).
2. A chance they will get the "server busy" message (50% by default).
3. A chance that no search facilities will be available (75% by default).
4. A chance they will get redirected to another preset page (25% & homepage by default).
5. A chance they will simply get a blank page (25% by default).
6. Post flood limit increased by a defined factor (10 times by default).
7. If they get past all this okay, then they will be served up their proper page.
 
Последно редактирано от модератор:
От: bdaa не е глупак! само малко

Blinky в една от темите написа "отиде си", след като даде ban на bdaa. Не успях да открия темата, но тези думи за мен означават постоянен бан.
От друга страна на 29-08-2009, 21:45 bdaa ми изпрати следното ЛС:
"Довиждане от мен аз напускам форума, извинявай за всички заяждания и грубости които съм отправял към теб :( " (можеш да провериш личните ми съобщения)
Това съобщение дойде след получения "постоянен бан".
 
явно е било от врмените банове баидефулт е 7 дни нагласено ако го баннеш с един клик само и едно ок

ЛС- тата работя и след бан бай дефулт в ДП не си ли го забелязал като те баннаха? ама много ограничено...

пп нечетем лста те са си ваши ... даже не ги архивираме в бекъпите така че въстанояваване след срив ако има ще ги няма затова си свалите на комповете ако има нещо важно
 
От: Re: От: bdaa не е глупак! само малко

да ама може да си загуби линка в подписите под постовете които е натрупал или ако някои прекалява вместо да се банва да му се пусне miserable users - плугина докато сам се откаже :D виж как работи това чудо
Да, но откъде знаеш кой да класифицираш?
 
ами затова са повечкото репорти ако са важни отделно се вижда кои се качва на главите на модераторите засега не го ползваме но просто си знаите че има опция ако се наложи :)
 
От: Re: bdaa не е глупак! само малко

ЛС- тата работя и след бан бай дефулт в ДП не си ли го забелязал като те баннаха? ама много ограничено...

Не разбрах какво имаш в предвид. В DP вече лесно раздават банове по редица причини. Някои са автоматични и предполагам, че са намесени DP cookies. Намерил съм начин да не получавам банове.
 
От: bdaa не е глупак! само малко

И какъв проблем направихте тук? Каква е причината? Аз ли не разбрах или bdaa е откраднал съдържание от друг сайт?!
 
че личните съобщения работят дори като си баннат това е дефултната настроика на вбюлетин в DP е по същия начин насторено (поне така беше милата година като за последно баннаха блинки) мен не са ме банвали

при не перманент бан работят за перманентен не сме поглеждали как е настроено
 
Последно редактирано от модератор:
Re: От: bdaa не е глупак! само малко

И какъв проблем направихте тук? Каква е причината? Аз ли не разбрах или bdaa е откраднал съдържание от друг сайт?!

и събирал пари от трети лица за реклама и поизкопирал а и му беше поредно прегрешение не първо или второ
 
От: bdaa не е глупак! само малко

Е, някои (да речем аз) разбират от дума (т.е. от предупреждение) и спират да си просят бана да речем в DP, макар че аз от бан не се притеснявам. Има си толкова много проксита, които трудно се засичат.
 
От: Re: bdaa не е глупак! само малко

по принцип тук много трудно банваме както казва блинки трябва някои да е много крива личност за да има бан за тук перманент бан листата има 5 души на кръст
bdaa най-после беше определен, като "много крива личност". :D
Използвал съм доста по-цветущи изрази по негов адрес, но и от този съм доволен.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе