BET365 ИЗМАМА ИЛИ ПОДВЕЖДАНЕ

sherifa

New Member
TOVA КАК ВИ СЕ СТРУВА. ЗАЛОГА Е ДО 90 МИН . СЛЕДВАШТИЯТ ГОЛ Е В ПРОДАЛЖЕНИЯТА .:D:D:D:D:D:D:D:D
 

Прикачени файлове

  • Ashampoo_Snap_2012.04.11_19h14m47s_012_.png
    Ashampoo_Snap_2012.04.11_19h14m47s_012_.png
    236 KB · Преглеждания: 158
  • Ashampoo_Snap_2012.04.12_14h15m20s_005_.png
    Ashampoo_Snap_2012.04.12_14h15m20s_005_.png
    46.4 KB · Преглеждания: 149
Техническа грешка. В тази минута има пропусната дузпа от Арсенал Киев. Така или иначе го губиш този мач, защото си го писал единица, а той е завършил Х в редовното време и 2 в продълженията.

Инфо - http://www.soccerway.com/matches/2012/04/11/ukraine/cup/fc-arsenal-kyiv/fc-volyn-lutsk/1274121/

Впрочем не съм гледал мача, но е напълно възможно дузпата да е била вкарана, но в последствие съдията да е отсъдил да се изпълни наново, ако е имало играч в наказателното поле по време на изпълнението и тогава вече да е изтървана. Това може да отговори на въпроса, защо е отбелязан гол в лайвскора.

А ти какво? Регистрира се тук само за да им сипеш ли?
 
От: BET365 ИЗМАМА ИЛИ ПОДВЕЖДАНЕ

НЕ САМ ГЛЕДАЛ МАЧА. ТОВА МИ СЕ СТРУВА АБСУРД ДА ПРАВЯТ ТАКИВА ГРЕШКИ.
 
Случват се грешки след като е намесен човек в отразяването. Системата им няма как да има информация за головете и картоните, освен ако човек ръчно не я набие в нея. Според мен си видял лайвскора в момента в който все още не са коригирали грешката.

Пак казвам, ти така или иначе губиш фиша, защото прогнозата ти за единица НЕ излиза. Ходи пак си виж лайвскора, за да видиш крайния резултат.

И хвани го разкарай този капслок, щото оставяш впечатление, че се караш. Пиши нормално.
 
От: BET365 ИЗМАМА ИЛИ ПОДВЕЖДАНЕ

не е първата грешка на БЕТ365, но като цяло съм най-доволен от него
 
От: BET365 ИЗМАМА ИЛИ ПОДВЕЖДАНЕ

bet365 никога не греши. Не и при мен.
 
От: BET365 ИЗМАМА ИЛИ ПОДВЕЖДАНЕ

bet365 никога не греши. Не и при мен.

пич 365 са дребни клошари
бяха ми уредили 6 мача като губещи при положение че печелят
бяха некви забутани отбори изчовърках от нет-а резултати
пратих снимки и ми вурнаха парите набързо
така че без коментар
 
От: BET365 ИЗМАМА ИЛИ ПОДВЕЖДАНЕ

Докажи това, което твърдиш. Публикувай снимки от залога, крайните резултати и разговорите с екипа на bet365. В противен случай си чешеш езика и няма стойност, това което казваш.
 
От: BET365 ИЗМАМА ИЛИ ПОДВЕЖДАНЕ

БЕТ365 е резултати и т.н. се обновяват от човек, нормално е да стане такава грешка. На мен на два пъти ми бяха объркали залага, писах им и след това го оправиха. Просто ако има такива грешки трябва да пишеш на екипа им за да ги оправят :)
 
От: BET365 ИЗМАМА ИЛИ ПОДВЕЖДАНЕ

Здравейте.Искам да попитам дали някой е имал проблеми с изплащане на печалба от бет365?Вчера имам печалба,която вече 2ри ден още не е начислена в сметката ми?
 
От: BET365 ИЗМАМА ИЛИ ПОДВЕЖДАНЕ

Здравейте.Искам да попитам дали някой е имал проблеми с изплащане на печалба от бет365?Вчера имам печалба,която вече 2ри ден още не е начислена в сметката ми?

какво значи имам печалба, печалба според теб или според менюто с приключените залози
 
От: BET365 ИЗМАМА ИЛИ ПОДВЕЖДАНЕ

По принцип при залаганията на живо има проблеми като не се обновява информацията с време. Но букмейкърите винаги се стремят да разследват случаите.
 

Горе