bet365 спира да приема Българи

От: bet365 спира да приема Българи

Не мога да влезна в акаунта си в бет365афилиейта не ми разпознава данните , а вчера нямах никакви проблеми.. друг има ли проблем?
 
От: bet365 спира да приема Българи

нещо май са ми блокирали акаунта, не мога да дам и забравена парола, услугата не е достъпна за моя акаунт.. оф кво става направо незна,..
 
От: bet365 спира да приема Българи

Уважаеми партньор,

Достъпът е забранен заради това че не сте спрели рекламата по Вашият уебсайт.
Изпращам Ви отново нашият имейл от 13.11.2013г.:

След държавната забрана на достъп до уебсайт на bet365, компанията реши да прекрати временно своя реклама в територията на България.
Молим Ви да деактивирате всичките рекламни банери и/или линкове който пренасочват клиенти към bet365.

Когато сте готов, моля Ви изпратете ни имейл за да проверим съдържанието на Вашият уебсайт и да имате отново достъп до Вашият акаунт.

Оставаме на Ваше разположение,
Affiliates Support


вижте защо така ставало..
 
От: bet365 спира да приема Българи

Твърде персонално ми изглежда тая работа.... понамирисва нещо. Официално дали е оповестено това, или ей така се подмята оскъдно инфо из нечии мейли...
 
От: bet365 спира да приема Българи

Май добре прати имейл на афилейт отдела да ти потвърдят , че е от тях това .
 
От: bet365 спира да приема Българи

Абе вие не четете ли , блокираха ми акаунта щото не съм си махнал линковете и рекламите от сайта ми.. Затова ще отблокират като ги махна. Кво по официално очаквате.
 
От: bet365 спира да приема Българи

Казах Ви проверено е. Ако пратите запитване през официалната страница. Ще Ви бъде отговорено от авторите на по-горните писма. Не знам какви са им отношенията и мен не ми харесва, но това е положението - вижте за няколко дни изчезнаха маса линкове.
 
От: bet365 спира да приема Българи

Аз преди 1 месец имах проблеми с логина за няколко часа. След това успях да си вляза в акаунта и си смених паролата. Писах писмо на съпорта, те ми написаха 1 измислен стационарен номер и си смених паролката. Това писмо явно си го получил само ти. Аз все още имам разни линкове, не съм ги махал. Те така или иначе не бачкат. Плюс т'ва, има българи, които живеят в други страни, те могат да си цъкат.
 

Горе