Betabuzz тема

peshko

New Member
Здравейте, от известно време правя една тема за WоrdPress и днес реших да я сложа на http://betabuzz.org/. Целял съм да събера най-доброто в една тема, а колко се е получило ще си прецените вие. Аз мисля, че темата е добра :)
 
От: Betabuzz тема

Аз не виждам никаква тема, като графични елементи само header, footer'а си е боя а всичко друго са си кутийки на WP...

Извинявай, не съм искал да те обидя, все пак ако си се потрудил евала за отделеното време но сложи някакво съдържание да се вижда по добре...
 
От: Betabuzz тема

Какви кутийки на WP? Темата съм я почнал от нищото - не съм ползвал стандартната тема за база. Не разбирам, защо си мислиш, че като няма картинки и шарении не е тема :D Зa SEO е сто пъти по-добре да няма картинки и затова съм я направил възможно най SEO-friendly и същевременно user-friendly.
 
От: Betabuzz тема

докато четах поста очаквах някоя яка тема а после.. нищо особенно просто можеше да си намериш подобна тема :)
 
От: Betabuzz тема

И аз очаквах нещо повече.
Не съм фенка на черен хедър.
Както казаха по-горе, първата задача е да прихванеш потребители, а после ще му мислиш за сео-то....

Според мен, няма смисъл да хвърляш труд за нещо, което можеш да вземеш наготово, само и само да пише долу, че ти си го правил...
 
От: Betabuzz тема

a даже и да го свали после може да си редактира темплейта и да пише каквото той иска..
 
От: Betabuzz тема

Ами аз съм я направил, защото искам да изглежда точно както искам аз. Не съм целял да е накичена с много детайли и красоти. Исках да е семпла, да не товари очите и да се отваря бързо. За пример съм взел най-добрите блогове в мрежата и съм взимал най-доброто от тях. Това, че не ви харесва си е ваша работа. Аз няма как да ви накарам да я харесате. Другото което е - не съм видял такава тема никъде! И като за последно не съм я направил, само и само за да пише моето име отдолу. А тези, които казаха, че е по-добре да си свалиш готова тема и да я редактираш мога само да кажа, че за един програмист понякога е доста трудно да разбере кода на друг програмист и затова избира да си го направи сам. Izida ти си програмистка и го знаеш!
 
От: Betabuzz тема

peshko, не се засягай толкова.
Полезна тема си пуснал. Искаше нашите коментари и ги получаваш.
Всеки има право на мнение, а най-важното е на теб да ти допада това, което си направил.
И не съм програмистка, а споделих лично мнение :)

Успех!
 
От: Betabuzz тема

На мен ми харесва, семпла е. Това я прави добра. Харесва ми че има 125х125 банер спейсове и то 4 слота. Но само едно не ми стана ясно, спонсор тамплейтите, които се предлагат за безплатно даунлодване и ползване имат линкове във фитъра (мин. 3). Но ти си го изчистил това, което е добре.

Еми развивай го и успехи, но ако ще го правиш специализаран и продуктов, ще трябва да добавиш някой друг хедър и футър, както и атрактивни елементи. хубавите сайтове винаги продават по-добре от неогледните.:) Успехи.
 
От: Betabuzz тема

Аз въпроса на темата не можах да го разбера (защото няма въпрос) то си излиза малко реклама ама айде... и като цяло разбирам че имаш нова тема на блога и ти си писал и просто си коментираме темата на един му харесва на друг не и е по-добре всеки да каже своето мнение от колкото да се мазни "аа мн хубава ала бала" а всъщност да не му харесва.
Поздрави ;)
 

Горе