[BG] Статии и линкове в сайт на здравна тематика (диети,фитнес,здраве и др.)

samba

Active Member
Рейтинг - 100%
17   0   0
Здравейте,
Време е и аз да предложа услугите си на пазара :)
Предлагам събмит на линкове и статии в сайт със здравна тематика на български език (диети, здравословно хранене, хранителни режими, красота, здраве, спорт).
Сайта разполага с професионален копирайтър и ежеседмично се добавят нови статии.
Всяка статия се събмитва в следните социални мрежи: Facebook, Google+, Twitter, Pinterest и Linkdin.
Сайта е PR3, а към него има и форум PR1.
Форума позволява подпис с до 2 линка (дофолоу)

Изисквания:
1-> Статията да е минимум 300 думи;
1.1-> Статията да отговаря на тематиката на сайта;
2-> Уникалност на текста 100%;
3-> До два линка в публикация;

Цени:
Публикация с ваша статия -> 10лв
Публикация с наша статия -> 15лв
Линк в хедъра: 3 месеца -> 20лв; 6 месеца -> 30лв; 12 месеца -> 50лв;
Линк в дясната колона: 3 месеца -> 15лв; 6 месеца -> 25; 12 месеца -> 40лв;
Линк във футъра: 3 месеца -> 10лв; 6 месеца -> 20лв; 12 месеца -> 30лв;

При интерес можем да говорим пакетни цени за "n" на брой публикации.

Начин на плащане:
1-> Pay Pal;
2-> Банков път;
3-> В брой, кеш и на ръка;

Всички статии и линкове ще бъдат публикувани възможно най-бързо след извършено плащане. (24h max)

Запазвам си правното да отказа публикуване на статия или линк.
Контакти: в темата; ЛС или на [email protected]

Пускам 2 ревюта за колеги от форума с над 10 зелени.
Статиите ще са подарък от мен, ако нямате :wink:

Ревюто на Bizz:
Моята статия е готова + споделяне в социалните мрежи.
Написана е в приятен за четене стил, без грешки.
Samba умело е съчетал ключовата ми дума с тематиката на сайта.
Ако искате тематичен линк - препоръчвам!

@Samba - до края на седмицата ще се свържа с теб за още 2 статии, към други сайтове.

Колегата свърши перфектна работа, сложи негова статия с желаните от мен думи, всичко е ОК. Статията му определено ме изненада, в интерес на истината очаквах да е някаква кратичка, но не е така.
Аз лично съм доволен, препоръчвам го! ;)





Поздрави,
Самба
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: bizz
От: [BG] Статии и линкове в сайт на здравна тематика (диети,фитнес,здраве и др.)

Ами да взема едно ревю.
Пиша ти лично с подробностите.
 
От: [BG] Статии и линкове в сайт на здравна тематика (диети,фитнес,здраве и др.)

Ако не е заето и аз взимам едно
 
От: [BG] Статии и линкове в сайт на здравна тематика (диети,фитнес,здраве и др.)

Ами да взема едно ревю.
Пиша ти лично с подробностите.
Едното ревю отива при Bizz
Утре ще кача статията и ще ти пиша с подробностите на ЛС

Ако не е заето и аз взимам едно
А другото при Akademika -> драсни ми 1 ЛС с линка и кл. дума ;)

Поздрави
 
От: [BG] Статии и линкове в сайт на здравна тематика (диети,фитнес,здраве и др.)

Може ли да погледна сайта?

Здравей,
Сайта за диети от подписа ми.
Поздрави
 
Последно редактирано:
От: [BG] Статии и линкове в сайт на здравна тематика (диети,фитнес,здраве и др.)

Моята статия е готова + споделяне в социалните мрежи.
Написана е в приятен за четене стил, без грешки.
Samba умело е съчетал ключовата ми дума с тематиката на сайта.
Ако искате тематичен линк - препоръчвам!

@Samba - до края на седмицата ще се свържа с теб за още 2 статии, към други сайтове.
 
От: [BG] Статии и линкове в сайт на здравна тематика (диети,фитнес,здраве и др.)

Привет аз се позабавих с даването на машРИиал към Sambaр но сега съм на линия вече и скоро ще пиша впечатления.
 
От: [BG] Статии и линкове в сайт на здравна тематика (диети,фитнес,здраве и др.)

Колеги,
Академика се отказва от ревю!

Ако има желаещи остава едно ревю, ако някой го иска нека пише в темата.

Поздрави
 
От: [BG] Статии и линкове в сайт на здравна тематика (диети,фитнес,здраве и др.)

До края на уикенда остава последното ревю, ако никой не го вземе офертата за ревю отпада.

Поздрави
 
От: [BG] Статии и линкове в сайт на здравна тематика (диети,фитнес,здраве и др.)

Може ли аз да се наредя? :):):)
 
От: [BG] Статии и линкове в сайт на здравна тематика (диети,фитнес,здраве и др.)

Може ли аз да се наредя? :):):)

Разбира се, последното ревю е за теб.
Пиши на лично да се разберем.

Поздрави
 
От: [BG] Статии и линкове в сайт на здравна тематика (диети,фитнес,здраве и др.)

Колегата свърши перфектна работа, сложи негова статия с желаните от мен думи, всичко е ОК. Статията му определено ме изненада, в интерес на истината очаквах да е някаква кратичка, но не е така.
Аз лично съм доволен, препоръчвам го! ;)
 
От: [BG] Статии и линкове в сайт на здравна тематика (диети,фитнес,здраве и др.)

Интересува ме услугата. Може ли инфо на лични как да го организираме?
 
От: [BG] Статии и линкове в сайт на здравна тематика (диети,фитнес,здраве и др.)

Значи ако съм разбрала правилно пишещите сме ние да го кажем копирайтъри ,вие ако харесате статиите ги заплащате.Аз се занимавам с това попринцип и искам и аз да опитам да пиша за вас. Ако може някоя пробна темичка нещо да ми дадете.:)
 
От: [BG] Статии и линкове в сайт на здравна тематика (диети,фитнес,здраве и др.)

Значи ако съм разбрала правилно пишещите сме ние да го кажем копирайтъри ,вие ако харесате статиите ги заплащате.Аз се занимавам с това попринцип и искам и аз да опитам да пиша за вас. Ако може някоя пробна темичка нещо да ми дадете.:)

искаш да дадеш ревю - безплатно или си търсиш клиенти
 

Горе