.bg домейни за продажба

webholding

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
perfekten.bg
gledai.bg
avatar.bg
mania.bg
torent.bg
torrents.bg
avanta.bg
metropolis.bg
ziapai.bg
webshop.bg
sdelka.bg

Цените са от 300лв нагоре, останалото на ЛС
 
От: .bg домейни за продажба

При положение, че всичко е PR0 защо да ти дам 300+лв. като мога да си взема същото и за 70лв.
 
От: .bg домейни за продажба

Точно защото не можеш да си вземеш "същото".
 
От: .bg домейни за продажба

не виждам нищо специално или незаменимо в тези домейни.
 
От: .bg домейни за продажба

Тук няма ли модератор да разкара хейтърските коментари? :)
 
От: .bg домейни за продажба

Мен ли визираш? Мойте коментари не само са хейтърси ами направо му завиждам на човека, че е дал 770лв. (може и повече) за някакви си домейни който така и не разбрах защо струват доста над покупната си цена. :)
 
От: .bg домейни за продажба

Добре бре колега, :) това че ти не разбираш защо нещо струва 1000лв а не 100 както на теб ти се иска, не значи че не е така
ся има раздел чат пиши там като ти се пише
таз тема я отварям за 3-ти път като си мисля че има нещо ново като оферта и чета само как ти не си вдявал защо струва толкова
ще ти кажа защо
защото винаги ще има хора който няма да искат да платят за нещо и такива който ще платят за него
убедил съм се че за всеки влак си има пътници има хора който ще платят и повече за определен домейн стига да им трябва точно той
това трябва ти е ясно
аз лично съм плащал много пари за един домейн само защото ми трябваше точно той за един мой проект
 
От: .bg домейни за продажба

Обсъждали сме много пъти темата защо подобни домейни не струват нито лев повече от нормалната такса на Регистър.бг, че даже и толкова не струват. Там сме споменавали, че .bg областта е толкова празна, че каквото и да ти потрябва като домейн винаги можеш да го намериш. Ясно е, че продаваните в тази тема са "домейни с трафик", макар че не е споменато и т.н.

Ценни в областта .bg са само домейните със сайт на тях. Без сайт са едно голямо нищо. Който иска да действа в областта .bg трябва да развихри въображението си за 5 минути и ще си измисли нещо подходящо.
 
От: .bg домейни за продажба

..
таз тема я отварям за 3-ти път

Мулти акаунта не е ли забранен?

колкото до останалите ти теории напълно съм съгласен с VtoriChepik. А за това, че ти пиша в темата трябва да си доволен, понеже постоянно ти излиза напред и получаваш повече прегледи. Единствения проблем който явно те притеснява е, че ще ти подбия бизнеса. И все пак ако ти беше добър предприемач щеше да напишеш още в 1то си мнение защо домейните струват еди колко си и нагоре. Достатъчно дълго чета форума и гаранция ти давам, че само с това в 1то мнение никога няма да продадеш и 1 домейн тук.

П.С. Повече няма да ти пиша в темата! Лек ден.
 
Re: От: .bg домейни за продажба

Мулти акаунта не е ли забранен?

Ти изобщо не си стоплил какво казва gshopov. Изобщо четеш ли темите преди да пишеш в тях? Как можа да надрънкаш Толкова много глупости само в един пост?
 
От: Re: От: .bg домейни за продажба

хаха нямам общо с човека създал темата :Д

казах че ако ти трябва даден домейн :) и някой го притежава, ТИ би платил и повече от тези пари за да го имаш :)

човека е сметнал, че това им е цената, дали някой ще ги купи или не си е изцяло негов проблем

и определено :) може да провериш създадените от мен и от него теми :) за да се обедиш :) че нямаме общо
 
От: .bg домейни за продажба

Хора приберете си злобата при вас и престанете да завиждате на човека.
Вместо това работете, като него.
Кой ви пречи?

*визирам няколко човека подписали се ( излишно ) в темата, а не всички!
 
От: .bg домейни за продажба

Домейните са доста добри, някой от тях си заслужават и повече от 300 лева.
 
От: .bg домейни за продажба

Домейните имат определен трафик, при което разработването на сайт би било по-лесно, а инвестициите за реклама - минимални.
 
От: .bg домейни за продажба

Престанете с хейтърските, типично български коментари ! Човека е решил, че иска да продава домейните на тази цена, това си е лично негово решение. Ако Ви устройва цената - ОК, ако не ви - какво се бъркате.
 
От: .bg домейни за продажба

Аз (освен ако не съм се объркал нещо) доколкото забелязвам сме в интернет форум, а не в сайт за обяви. Функцията на интернет форумите е разни хора да обсъждат разни неща под контрола на модераторите и правилата. Темата е в раздел Пазар и мненията отговарят на правилата. Това че мнението на едни не изнася на други не променя факта, че имаме свещеното право да споделяме впечатленията и знанията си за да бъде максимално информиран всеки участник в темата и да се постигне максимално ползотворна сделка.

Честният продавач на някаква стока няма какво да крие и може да отговори на всеки въпрос без затруднение! Освен това, когато някой има съмнения за спекула и аргументи към тезата си, не трябва да си трае, а незабавно трябва да ги сподели за да е мнението му от полза на всички останали.

Смисълът на този форум е да сме си полезни едни на други (освен ако пак не съм объркал нещо). Възможността за търговийка е странична екстра, която да улеснява посетителите.

П.П. спекула
(лат. specula "наблюдаване") Користна сделка само за търговска печалба.

П.П. 2 На тоя, който си остави малоумната негативна репутация към това ми мнение искам да кажа, че бих му върнал жеста понеже го знам кой е (видях в профила му, че по същото време когато е оставена репутация само той е разглеждал тази тема), но няма да го направя защото съм твърде зает да клатя майка му.
 
Последно редактирано:

Горе