BG сайтове ползващи AdBrite

coolboy

New Member
Здравейте.Искам да рекламирам чрез Adbrite, но в самият им сайт, не мога да докопам списък с BG сайтовете, които го предлагат.
Видях, че data.bg имаха преди няколко дни, също и avatarbg.info
Можете ли да ми дадете други сайтове, които имат поне над 3000 посещения дневно и ползват adbrite, за да се пробвам да рекламирам при тях.Благодаря Ви.
/Ако има начин през самият сайт на adbrite да видя списък с БГ сайтовете, моля кажете ми как/
 
whiteghost каза:
Сега видях, че Арената са сложили Adbrite , дано ти свърши работа ..Успех
Опитай да сложиш реклама в Арената. Имам 4 отказа за 4 сайта, веднага след като разберат, че си българче. За българи си има дебели цени за реклама.

Освен това кирилицата е голям проблем. За всеки кирилиски символ трябва да "заделиш" 4 латински ;).
 
Ама на изито те въртят по доста сайтове - за бг бих ги ползвал иначе процедурата на ад брайт не съм я гледал
 
coolice каза:
на изитата този които ти показва рекламата те избира а ти го удобряваш ( за тектовите реклами незнам даи е така) затова казах процедурата ми е о трудна

да внеса малко яснота за "изитата"

ти си избираш програма за която кандидатсваш и рекламодателя решава дали да те одобри или не 8) Ако те одобри може да поставиш неговите рекламни носители.
 
Аз говоря от позиция на рекламодател че трябва сайта да ме хареса после да го добрявам и тнт я ме хареса този дето искам я не ... затов предположих че е по сложна процедурата...
 
coolice каза:
Аз говоря от позиция на рекламодател

сори тогава 8)

не бих казал сложна, по-скоро рекламодателя трябва да има по-солиден бюджет, поне засега ...
 
Плс хелп ме, попаднах да една настройка в адбрите и незнам как да попълня, моля ви помагайте
 

Прикачени файлове

  • Screenshot - 4_13_2008 , 22_08_14.jpg
    Screenshot - 4_13_2008 , 22_08_14.jpg
    79 KB · Преглеждания: 17
Питат те дали ползваш друга рекламна мрежа. Ако не ползваш в сайта си друго, цъкай го на No и продължаваш нататък.
Полето за HTML кода е да сложиш код на кампания от друга рекламна мрежа, която ще излиза в сайта ти ако техните реклами порани не знам си какво не се показват.
И накрая пише че няма да загубиш.

Ако имаш някакъв Adsence или нещо такова, слагай, аз иначе ти препоръчвам да сложиш нещо друго, да си закчиш твои банери или линкове (тоест да не минава през друга рекланмна мрежа) или направо да го оставиш празно
 

Горе