BG Affiliate за продажба на билети за концерти , фестивали , клубове и спортни събити

matevone

Active Member
Здравейте

Управляваме проекта CallMyName - www.callmyname.bg

В момента стартирамe нова услуга за продажба на билети за всички по-големи концерти фестивали и спортни мероприятия.

За момента работим директно с имена като Cacao Beach , Spirit Of Burgas, Elevation Music Festival, Arena Armeec, както и разбира се с 3те големи доставчика на билети в България, така че няма събитие , което се провежда в България и ние да не продаваме билети за него.

За разлика от техните програми , които дават само 2% за покупката на билет (Те взимат между 5 и 6%) без значение от стойността му искам да започна нещо малко по-различно , което наистина да стимулира хората да се включат, поради което съм отворен разбира се и към предложения.

На първо място условията на програмата към момента са следните:

1. 0,5 лв. + 50% от стойността на нашата комисионна (Комисионната ни е между 2 и 10%) за всеки успешно продаден билет.
- Има няколко възможности за реклама : банери , текстови реклами с линкове , блог публикации и т.н.
- Най-хубавото обаче е следното: Можем да Ви предоставим форма за запитване, която да поставите на Вашия си сайт , като по този начин дори не трябва да препращате трафик при нас а всичко се случва на вашия сайт. Пример: http://callmyname.bg/bg/cacao-beach-tickets
- Горната комисионна е валидна в случай , че ние получим запитването и обработим поръчката на

2. В случай че решите сами да обработвате поръчките на клиента , то тогава вашата комисионна става Един лев + 50% от нашата печалба. В такъв случай , можете дори да публикувате телефон за връзка и да взимате поръчките , след което да ги предавате към нас.

Изключително предимство е и факта, че всеки 50ти билет , който продадем достига до получателя си БЕЗПЛАТНО , което е още един стимул да бъдем предпочетени пред останалите системи за продажба на билети.

Забравих, да спомена , че на всеки клиент се предлага и възможността да си запази хотел с отстъпка от 5% откъдето също се генерира приход , който също бихме искали да делим с афилиейтите си.

Аз попаднах в този форум благодарение на блога ми за хаус музика и винаги съм искал да има подобна програма , така че се надявам да не съм единствения който ще се зарадва. Мисля, че предоставяме достатъчно поле за действие на всеки и тъй като аз управялвам проекта , бих могъл да кажа също , че сме максимално гъвкави и съм склонен да се вслушам във всяко гъвкаво предложение.

Давам и пример за сайт , който вече работи по програмата и го прави според мен добре (Разбира се моят блог :D:D:D) http://killingbeats.com/blog/2012/07/06/audiofly-live-at-bermuda-boat-party-ibiza-spain-03072012/
 
От: BG Affiliate за продажба на билети за концерти , фестивали , клубове и спортни съ

Пропуснах да оставят телефонче за контакт 0893 554 397 , служ. ми мейл е [email protected]
 

Горе