Купувам: BG Instagram акаунт

Женски, мъжки, последователи? Дай малко повече инфо какво търсиш, не вярвам сега да се радваш, ако ти предложат чисто нов профил с 5 последователи нали?

Сега ще ти драсна едно лс с оферта.
 
Допълнение: Интересувам се от профили(страници) с българиски последователи, без значение мъже или жени. Най-силен интерес имам към профили с 20-30 000+ последователи, но това не изключва интереса ми и към по-малки.
 
Цена за Български инстаграм? На българска тематика е
 
Искаш да ти кажа за колко ще го купя без да съм видял акаунта и колко последователи има ли?
 
Продължавам да търся нещо с поне 20k последователи, българи. Очаквам всякакви предложения.
 
Бях останал с впечетлението, че повече хора се занимават с развиване и продаване на инстаграм профили.
 
Хех при 10-15-20 к последователи. Акаунта сам си прави парите. Обикновенно това са Акаунти в топ 15 за BG Instagram - 90% са женски. Да не кажа 100%. Занимават се 90-100% само с това. Плащат им не за Акаунта - а дейността извън акаунта.

Тоест и да го купиш - не можеш да купиш договорите им или връзките им с PR агенции.

Развиват специални хаштагове и цените им почват от 5000 лв нагоре. Когато хаштага набере критична маса - всички го ползват, които купуват продукти на даден бранд.

Такива акаунти - развивани от ерудирани и социално развити личности - цена нямат.

Просто им дай пари да ти рекламират бизнеса. Всички го правят.

Мъжки акаунти - много малко има. Знам 3-5 и те са непродаваеми…
 
Хех при 10-15-20 к последователи. Акаунта сам си прави парите. Обикновенно това са Акаунти в топ 15 за BG Instagram - 90% са женски. Да не кажа 100%. Занимават се 90-100% само с това. Плащат им не за Акаунта - а дейността извън акаунта.

Тоест и да го купиш - не можеш да купиш договорите им или връзките им с PR агенции.

Развиват специални хаштагове и цените им почват от 5000 лв нагоре. Когато хаштага набере критична маса - всички го ползват, които купуват продукти на даден бранд.

Такива акаунти - развивани от ерудирани и социално развити личности - цена нямат.

Просто им дай пари да ти рекламират бизнеса. Всички го правят.

Мъжки акаунти - много малко има. Знам 3-5 и те са непродаваеми…

Още от това, че акаунти по 15-20к са в ноп 15 на България ме отказа да чета надолу. Веднага мога да ти кажа поне 30 български акаунта с по 100к+. Благодаря ви все пак за мненията. Продължавам да търся развити акаунти с 20-30к+.
 
Ъъъ Васко не си ме разбрал :) между акаунт на известна личност дет я знае цял свят и е българин човека и акаунт дето е на човек дето само с това се занимава. Не работи на заплата… но го канят и му плащат… има разлика.

Нали не визираш акаунта на Бербатов и Лазар Ангелов с 5.4 милиона.

Но ок - прощавай за включването.
 
Не визирам акаунтите на Бербатов или Лазар Ангелов. Както и да е.
 

Горе