BgStory.com | социална медия | 14хил.+ индексир. | PR2 | Facebook + Twitter

fenixsz

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Продавам социална медия bgStory.com. Накратко предимствата са:


1. Добър домейн подходящ за социална медия или друга медия. Може би основно премиство
2. Автоматичен импорт на новини със снимка от популярни новинарски сайтове с cron job
3. Автоматично постване във Facebook и Twitter
4. Facebook страница с 300 фена, която набирана с помощта на реклами
5. Бърза индексация в гугъл и над 14 хил. индексирани страници
6. PR2
7. Приятен дизайн, като предоставям последно обновен темплейт от cmstheme boxybuzz
8. Минимална нужда от модерация

Сайтът няма задължения към други лица за реклама. Приходи може да се каже, че почти липсват на този етап.

Цена: 1600 лв.


Цената включва:
1. http://bgstory.com/
2. Дизайна на сайта + базата
3. Теплейт BoxyBuzz v1.04 за Pligg 1.2.1
4. http://www.facebook.com/bgstory
5. https://twitter.com/#!/bgstorycom


Причина за продажба - ще продавам повечето от моите проекти, тъй като се преориентирам изцяло в друга сфера, в която смятам, че ще нося по-висока добавена стойност.


Стастистика посещения:

stat-analytics.png


Контакти:

Емилиян Танев

контактна форма в - http://tanev.eu/
лично съобщение
тел. 0886/601-275



<br /><br /> Домейн Име | URL: BgStory.com<br /><br />Приблизителна Цена: 1600<br /><br />Дата на Регистрация / Дата на изтичане: 28-06-2012<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 2500<br /><br />Page Rank: 2<br /><br />Уникално Съдържание: Не<br /><br />Система: Опън Сорс<br /><br />Дизайн: С Лиценз за Домейна<br /><br />Начини на Плащане: Банков път<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: ДА<br /><br />
 
Последно редактирано:
От: BgStory.com | социална медия | 14хил.+ индексир. | PR2 | Facebook + Twitter

Относно приходите:

...Приходи може да се каже, че почти липсват на този етап.

Относно посещенията:

Добавих скрийншот от аналитикса относно посещенията.


Едит: Ако оценяте сайта на база на приходите мултиплицирани по някакъв коефциент, едва ли ще ви допадне. Както и да е всеки може да си прецени колко време отнема конфигурация, превод, добавяне, доизкосуряване, модерация, популяризиране, пускане на мини кампании във facebook и т.н в продължение на близо година.

Надявам се да няма спам относно цената.
 
Последно редактирано:
Re: От: BgStory.com | социална медия | 14хил.+ индексир. | PR2 | Facebook + Twitter

Относно приходите:



Относно посещенията:
Добавих скрийншот от аналитикса относно посещенията.


Благодаря за бързия отговор. Съжалявам не съм видял трафика в текста долу. Бгстори си го харесвам и то много, но комбинацията от информацията в оферата нещо не ми пасва. Успех с продажбата и дано новия собственик запази сайта в настоящия му вид.
 
От: BgStory.com | социална медия | 14хил.+ индексир. | PR2 | Facebook + Twitter

Надявам се да няма спам относно цената.

Абе гледам тука, застраховал си се относно коментарите за цената ама... айде обясни ми защо си го оценил на 1600 (неясно каква валута).
Казваш домейна много хубав, много скъп, друго? безплатна система, ааа преведена, за преводите няма да се отплесвам, ама друго??
Нямало печалба, м`чи туй не е толкова важно, ама да не си забравил нещо наистина важно?

Значи, за да продаваш сайт над 1к, трябва да изтъкнеш нещо по специално, поне като няма приходи.
Повечето хора тук могат да си направят сайт с Pligg, един от първите преводи е от мен и го бях пуснал безплатно, ама ти май си цениш труда.
Няма нещо лошо от това да си цениш труда, само не се надценявай много.
 
От: BgStory.com | социална медия | 14хил.+ индексир. | PR2 | Facebook + Twitter

аз не разбрах колко уникални има?
че от тоя скриин на аналитика не схванах
заприлича ми на 40 -50 на ден?
ако са верно 40 -50 на ден, не разбирам основанието за тази цена?
Иска ми се да го купя, но като гледам цената и ... как да ти кажа. с толкова уникални на ден, и 150 лева да дам за него. пак ще се чувствам прецакан :О)


Приеми че имам желание и възможност да го купя, но ми трябва убеждаване.Как би ме убедил че цена по висока от тази която аз мисля за нормална си струва?
 
От: BgStory.com | социална медия | 14хил.+ индексир. | PR2 | Facebook + Twitter

....Повечето хора тук могат да си направят сайт с Pligg, един от първите преводи е от мен и го бях пуснал безплатно, ама ти май си цениш труда.
Няма нещо лошо от това да си цениш труда, само не се надценявай много.

Да си го правят, никой не карам на сила. Аз си ценя труда. Който си цени времето и работи с някаква ставка за да огоцени, в края ще разбере, че е вложил повече. Създайте си го сами, подредете си шаблоните, оправете си бъговете в шаблоните, направете си превода, направете си лого и favicon, настройте си rss-ите, модерирайте 9-10 месеца. Колко човекочаса са?

Не го купувайте, като не искате. Никой не ви кара на сила. Дали е разумна цената е въпрос на лично усещане.
 
От: BgStory.com | социална медия | 14хил.+ индексир. | PR2 | Facebook + Twitter

... мда... те така викат и тия дето искат 160 000 евра за двустайна панелка...

САМО ЗА РАЗБИРАЧИ!
САМО ЗА ЦЕНИТЕЛИ!
САМО ЗА ИДИОТИ!

НЕ МИ ОТГОВОРИ И СЕ ЧУВСТВАМ СВОБОДЕН ДА ТИ КАЖЕ МНЕНИЕТО СИ -
ТИ ИДИОТ ЛИ СИ ?
1600 ЛЕВА ЩЕ ВИДИШ ЗА ТОЗИ САЙТ, КОГАТО СИ ПРОДАМ ЛАЙНАТА КАТО ЕКОЛОГИЧЕН ПРОДУКТ, ЗА 1600 ЛЕВА КИЛОТО

ДАВАМ МАКСИМУМ 200 ЛЕВА ЗА САЙТА
И ТО САМО ЩОТО МИ МЯЗАШ НА ОНЯ ДЕТО НАЕБА МАЙКАТА НА СТИФЛЪР...


сори за големите букви, включи се случайно но не си струва да го пиша наново!

ако ти го продадеш тоя сайт на тия пари, ще ти дам да ми продаДЕШ всички сайтове и ще ти давам50% комисионна, стига да ги оценяваш по твоите критерии...
ще станем мулти милионери...

може да ти стане кофти като го прочетеш, но ина мен ми стана кофти че не ми обясни,как я калкулира тая цена...

Не вярвам да е семейна ценност с дълга история...
 
От: BgStory.com | социална медия | 14хил.+ индексир. | PR2 | Facebook + Twitter

Да си го правят, никой не карам на сила. Аз си ценя труда. Който си цени времето и работи с някаква ставка за да огоцени, в края ще разбере, че е вложил повече. Създайте си го сами, подредете си шаблоните, оправете си бъговете в шаблоните, направете си превода, направете си лого и favicon, настройте си rss-ите, модерирайте 9-10 месеца. Колко човекочаса са?

Не го купувайте, като не искате. Никой не ви кара на сила. Дали е разумна цената е въпрос на лично усещане.

За какви човекочаса говориш? Ти да не си на държавна работа :cry:
На тебе ако ти е отнело 10 месеца, друг ще го направи за един месец.
И кат си толкова меркантилен, защо не си го направил сайта да печели, язък ти за "човекочасовете" баси:lol:
 
От: BgStory.com | социална медия | 14хил.+ индексир. | PR2 | Facebook + Twitter

След като можеш да си го направиш сам, си го прави. За мен 1600 лв. са под чистото ми месечното заплащане и вероятно има защо. ОК?

Човекочасовете са термин от управленското счетоводство. Като не си наясно, не коментирай. За какви държавни работи ми говориш?
 

Горе