Bidbg.net какво мислите за него?

crazyrex

New Member
Здравейте,

Наскоро се регистрирах в един сайт за онлайн търгове.
Сайта е bidbg.net

Интересува ме, какво мислите за този тип търгове?
Има ли изобщо смисел да се регистрирам там?
 
От: Bidbg.net какво мислите за него?

Е нали си се регистрал пък в същото време питаш
Има ли изобщо смисел да се регистрирам там?
.
А за сайтовете от този тип знам, че собствениците си докарват добри доходи.
По едно време имаше бум на такива сайтове ама какво ли стана с тях..
 
От: Bidbg.net какво мислите за него?

Да регистрирах се.

Но се чудя дали изобщо мога да спечелия нещо.
Ако мога ще бъде супер защото нещата излизат евтино.

За собствениците не съм сигорен, че изкарват добри пари в БГ още като чели сме малко по скиптични към такъв тип дейности.
По скоро търсим каде е измамата (както в случая аз) от колкото да се решим да се пробваме :).
 
Измама няма, изкарват си парите и им остава добра печалба.
 
От: Bidbg.net какво мислите за него?

Измама има, в търговете не участват реални фирми. По-добре не се занимавай с такива неща.

+това съм на 99% сигурна, че сайта е твой.

П.П.
Знаеш ли, че щом продаваш нещо, трябва да упоменеш реални данни за тен на видно място в сайта? Аз такива не виждам.
 
Под "сайта е твой" нали нямаш мен предвид :)?

Ако сайта е популярен и има много хора, които наддават няма причнина да има измама. Разбира се в начинаещите сайтчета-еднодневки най-вероятно има главно автоматични играчи-роботи :)
 
От: Re: Bidbg.net какво мислите за него?

Под "сайта е твой" нали нямаш мен предвид :)?

Ако сайта е популярен и има много хора, които наддават няма причнина да има измама. Разбира се в начинаещите сайтчета-еднодневки най-вероятно има главно автоматични играчи-роботи :)

Имах предвид crazyrex

П.П.
Сайта е на няколко дена, просто както и да се гледа, си е 100% измама.
 
От: Bidbg.net какво мислите за него?

А може ли да ми дадете някоя такава системка.Решил съм да направя такъв аукцион.Но да е свързано с нашата ниша.Ще се продават сайтове на търг реклами в дадени сайтове и всякакви такива неща,свързяни с нашите ниши.Ще съм много благодарен ако някой ми даде някоя такава добра системка и кажете какво мислите за идеята ми.А по темата и аз съм обеден че сайта е негов.Как пък намери точно този сайт когато се регистрира във форума и пусна темата бе..............
 
От: Bidbg.net какво мислите за него?

1. домайна е много труден за запомняне ... за теб можеби е но за обикновенните потребители които искаш да привлечеш и да се върнат не е ....
2. рано или късно ще те погнат за лиценз не знам телебид маи се казваше скрипта който си зел нулнат ...
3. за да тръгне трябва да инвестираш минимум 10000 лв на месец в него за да тръгне .... те са за голяма реклама която трябва да привлече много хора на куп които да сложат евентуално нещата си за продажба и трябва да има заинтересовани а таргетираната реклама е много скъпа даже 10000 на месец са малко ...
4. този пазар в българия вече е завзет от аукро ... никои няма да си слага нещата за продажба при теб като знаят че там има повече копувачи и те са инвестирали много ама много пари, за да надделееш ти трябва да инвестираш повече от тях.

надявам се да разбереш какво искам да ти обясня ако ли не кажи как мислиш да го реализираш и изнесеш пред хората
 
От: От: Bidbg.net какво мислите за него?

Сайта не е мой, просто ми стана интересно.

За измамата, може и така да е но има доста потрбители.
Не знам, но мисля да се пробвам с 10 лв примерно :).
Пък после яе видим до каде ще я докарам.

Ако някой е печелил от такъв тип търгове, сега е момента да го сподели.
 

Горе