Bitcoin / Биткойн

The future is now :D
aDWe2n7_700b.jpg
 
Ripple е станал 26 цента, може би ще се качи пак до около 35 цента. Какво мислите? Bitcoin-а ще си стигне 3000$, но според мен първо ще има спад лятото.
Току що купих 1000 рипъла, определено се покачват отново. Взех ги на 29 цента, ще се опитам да ги продам на 40-50, пък може и повече.
 
А ако имам 0.026... биткойна, как и къде бих могъл да ги продам?
Първият вариант е на крипто.бг, пращаш им ги и после те ти превеждат парите по Изипей/банка/Ипей. Другият вариант е на някоя борса като Кракен, а третият - на някой от форумите, аз примерно си търся койни.
 
Благодаря, някой от Вас менкал ли е в крипто.бг? И надеждни ли са?
 
Здравейте, нов съм във форума, но чета отдавна. Следя темата с интерес и реших да се включа. Наблюдавам, че Полониекс "почервеня". Оглеждам се за някоя валута със закъсняла помпа. За съжаление изпуснах влака с Рипъл и Дигибайт в началото на месеца. Гледах Стелар, но нещо не ми вдъхва вяра. Някой има ли впечатления?

Благодаря, някой от Вас менкал ли е в крипто.бг? И надеждни ли са?
Крипто БГ ми правят впечатление на надеждни. Купувал съм и продавал през тях без проблем за сега.
 
А защо купувате от БГ борси, като имат средно по 150-200 лв над спот цената - какъв е проблемът да си вземете примерно от Bitstampa - зареждате банк wire по SEPA излиза без никакви пари ...
 
А защо купувате от БГ борси, като имат средно по 150-200 лв над спот цената - какъв е проблемът да си вземете примерно от Bitstampa - зареждате банк wire по SEPA излиза без никакви пари ...
Като освен това там може да си ги обръщате в евро/долари и после да си ги пуснете пак към банковите сметки. Аз все още се боря с верификацията, защото искат освен лична карта и доказателство за адрес (но не приемат документи на български.....)
 
Като освен това там може да си ги обръщате в евро/долари и после да си ги пуснете пак към банковите сметки. Аз все още се боря с верификацията, защото искат освен лична карта и доказателство за адрес (но не приемат документи на български.....)
Изкрай банково бордеро с името ти на латински или някакъв друг банков документ.
 
Изкрай банково бордеро с името ти на латински или някакъв друг банков документ.
На латински не знам кой ще го разбере...
Като освен това там може да си ги обръщате в евро/долари и после да си ги пуснете пак към банковите сметки. Аз все още се боря с верификацията, защото искат освен лична карта и доказателство за адрес (но не приемат документи на български.....)
Ако ти вършат работа "по така" документи ми пиши лично.;)
 
Някой случайно да купува биткойни?
Колко и на каква цена?
Искат документа да е написан изцяло на ЕН език и адреса да се вижда. Аз затова ги оте*ах!
А кой ти казва, че трябва да е истински документът?
 

Горе