Bitcoin / Биткойн


Как разбираш, че е балон? Когато самото общество, което си приглася колко е велик даден и "как ще ще еди си какво "(в нашия случай 10к как ще стане) започне да пише "анализи", които са пълна глупост :D - да имаше някой факт за тази атака, вместо блуждаеща се спекула стил хвърлям на боб ... ама как убеждава купете, купете то ще стане еди си колко, ще имате еди каква печалба, то като отворено Понци :D

Време за знания - ако наистина си говорим за атака и паника, в ситуация на ниска ликвидност, както е събота/неделя, то единствения начин да се срива една валута, а друга ударно да расте е като се ликвидира една за сметка на другата - като гледам тук обемите изобщо това не е атака, а просто кеширане на биткойни и надуване на брутален нов балон в кеша - https://coinmarketcap.com/currencies/volume/24-hour/

Умната със спекулата, слушайте Мънито и Buy low, sell high - само че тази максима трябва се променя buy low, sell high on MEGA steroids ...
 
Последно редактирано:
Като гледам койна се е запътил към зоната 5.1к-5.6к, така че умната със спекулациите :)
Речено, сторено :)
 
Хайде "атаката" умря - кеша падна с 50%, койна вдигна 20% от подкрепата си ... да живее спекулата :D
 
Докога ще продължава тази алчност на хората. Колко още криптовалути ще се създадат и на кой му трябва чак толкова много. Според мен много държави ще последват Китай и ще ги забранят. Това не е като форекса, там поне има регулации и за всяко нещо си има причина, цената отговаря на истината.
 
Докога ще продължава тази алчност на хората. Колко още криптовалути ще се създадат и на кой му трябва чак толкова много. Според мен много държави ще последват Китай и ще ги забранят. Това не е като форекса, там поне има регулации и за всяко нещо си има причина, цената отговаря на истината.
Май се базикаш да вкараш в едно изречение форекс и крипто - едното има над 5 трилиона дневен оборот друго има обща капитализация от 200 милиарда :D
Форексът е далече от реглиран пазар, принципно лошо няма на нерегулирани пазари да си, проблемът е като не знаеш какво правиш на тях.

Най-близкото на криптото са penny stocks - и те правят по стотици процента на ден и се сриват с десетки процента на час :D
 
Колеги, искам да си закупя от почти всички криптовалути https://coinmarketcap.com/all/views/all/
Бихте ли ми препоръчали някой уеб сайт, който е достатъчно надежден и сигурен в покупката. Да има по-малки такси и да мога да си закупя повечето криптовалути.

Послепис: Приемам съвети за най-добрите криптовалути, които според вас ще се покачат :)
 
Колеги, искам да си закупя от почти всички криптовалути https://coinmarketcap.com/all/views/all/
Бихте ли ми препоръчали някой уеб сайт, който е достатъчно надежден и сигурен в покупката. Да има по-малки такси и да мога да си закупя повечето криптовалути.

Послепис: Приемам съвети за най-добрите криптовалути, които според вас ще се покачат :)
Цъкаш всяка една валута и на там маркетс , които са най-отгоре са най-сигурните. Не всички борси , поддържат всички валути , та може и на няколко места да се регистрираш.
 
Ако пък стигнeм едно ниво по-нагоре в конспиративните теории - http://www.theeventchronicle.com/in...-u-s-corporation-go-beg-athon-godfather-bush/
Само го прехвърлих... и Б. Фулфорд и конспиративните теории ми са познати. Какво да ти кажа !? :) Ами, реално ако нямаше чадър криптовалутите, щяха да ги убият по което време преценят. То пак може да стане.
 
Какво мислите за bytecoin и dogecoin, и стува ли си да се купува ?
 
Само ASIC са твърде шумни, GPU системите само нашепват и са идеални за печки през зимата :)
 
Койнчето се готви да прави ретест на върхът си - има голяма вероятност цената да обърне 1к-2к, така че внимавайте с покупките.
 
Скоро ще има нови продажби

btcusd3-768x418.png
 
Тази синя линия не знам защо така си я построил, след като все още нямаш обръщане - говоря за линията на съпротивата.
Виж двойния връх, дълбоката корекция/ретест на този връх + обърната дивергенция и нещата стават интересни за онези, които са лонг :)
 
Тази синя линия не знам защо така си я построил, след като все още нямаш обръщане - говоря за линията на съпротивата.
Виж двойния връх, дълбоката корекция/ретест на този връх + обърната дивергенция и нещата стават интересни за онези, които са лонг :)
Графиката не е моя.
 
Я, BCH пак се посра, колко неочаквано! :D

Скоро нищо интересно не се е случвало в базата на Ethereum, според мен му е време да се засилва към $500
 

Горе