Bitcoin / Биткойн

И тук да го постна:

За форка на лайткойн кратко ръководство как да получите от новите койни.

Какво е необходимо, за да получите от новите LCC койни?
  • Имате LTC в своя ОСНОВЕН портфейл или онлайн борса
  • Имате ВТОРИ LTC портфейл (само за еднократна употреба!) - може да ползвате jaxx защото имате достъп до частния си ключ
  • Свалили сте и сте инсталирали един от портфейлите за LCC посочени тук - https://litecoinca.sh/#download
Как се осъществява процесът?
  • Трансферирате своите LTC ПРЕДИ форка в своя втори LTC портфейл
  • Изчаквате форкът да се осъществи (до следващия ден, например)
  • Трансферирате своите LTC обратно в основния си портфейл/борса
  • Отивате във втория си портфейл (който сега е празен) и правите експорт/копиране на частните си ключове
  • Създайте LCC портфейл и направете импорт на частните си ключове

Резултат:
  • Вашите LTC са в основния ви портфейл/борса
  • Вашите нови LCC койни (10х LTC) са във вашия LCC портфейл

<<<ВАЖНО! По никакъв начин не съм свързан с този проект, нито пък печеля от промотирането му. Просто ще се възползвам от възможността да взема от новите койни, пък каквото ще да става след това >>>

Ако сега взема Litecoin ще стане ли далаверата Х10?
 
Ако сега взема Litecoin ще стане ли далаверата Х10?
Да. Ето сайта на кеша където отброяват точното време до форка - > https://litecoinca.sh/
В момента го дава на 18ти , 21:20 часа. Ако имаш лайткойните си в jaxx по време на форка , ще можеш след това да си поискаш лайткойн кеш. (след прехвърлянето на оригиналния лайткойн на нов адрес , за сигурност)/
 
не знам за тоя лайткойн кеш ама вижте самия създател на лайткойн какво казва:

kM2kCDh.png
 
не знам за тоя лайткойн кеш ама вижте самия създател на лайткойн какво казва:

kM2kCDh.png
Абе има някаква схема най-малкото да се надуе Лайткойна както и стана. От 100$ скочи изведнъж на 230 интересно!
За малко и аз да обърна квото имам (не е много 500-600$) в лайткойни, но после тия 20-30 лайткойни кеш кво да ги прая ако струват по 5 цента? И LTC пада на 100$ след ден (докато престоява в другия портфейл) и духат супата! 100% много ще има да реват след 2-3 дни ама да видим :D
 
не знам за тоя лайткойн кеш ама вижте самия създател на лайткойн какво казва:

kM2kCDh.png
Човека казва , че и всичките производни от биткойн са скам. Ама това не пречи на Биткойн кеш да е 1500 долара :D Та все пак безплатни монети никой не отказва.
 
Някой знае ли за врътката да се копае от хорските компютри?
Четох доста статии и гледах доста клипове дори и БГ има в които се оплакват от подобен вид копачи... Например влизаш в някой сайт да четеш някаква статия като в този момент сайта ти копае крипто от компа ти. Четох и за други подобни...
В момента това актуално ли е ? тоест има ли такъв филм.

Надали копае много, но като се сметнело че не плащаш за ток (всеки коин е бонус) :D
 
Че то минаха сигурно 2 месеца и горница, откакто се появи това и по БГ новинарските сайтове. :D
Даже тук мисля, че Вискяр беше постнал една картинка, която го доказваше.
Наскоро един познат ме викна, PC-то влачело, отварям Task Manager-a - някакъв Miner си копа на 50-60% от процесора, а той не се занимава с такива неща, та няма шанс да го е инсталирал умишлено. Вероятно има и такива, които идват с разни програми.
 
Че то минаха сигурно 2 месеца и горница, откакто се появи това и по БГ новинарските сайтове. :D
Даже тук мисля, че Вискяр беше постнал една картинка, която го доказваше.
Наскоро един познат ме викна, PC-то влачело, отварям Task Manager-a - някакъв Miner си копа на 50-60% от процесора, а той не се занимава с такива неща, та няма шанс да го е инсталирал умишлено. Вероятно има и такива, които идват с разни програми.

Ами в интерес на истината от както излязоха тия криптовалути доста зациклиха всички компютри принципно :D Всички програми станаха тежки и кво ли не... :D На всеки 1-2 години ъпдейтвам машината с 2 пъти по мощна, а работи 2 пъти по зле от старата :D Чудно...

Това че минало време от както се въртяли новините го зае*и... Питам има ли такива врътки актуални в момента... щото пък не виждам нищо лошо да се копа от хората :D В случая аз неща да заразявам машините на никой и да им ги товаря по ме заинтругува това влизаш да четеш статия примерно и отдаваш за 2-3 минути компа си под наем да копне некой валутка :D То докато четеш 1000 думи примерно няма да ти требе кой знае ква мощ на компа и няма да се повлияе товара :D
Модата навлязла от слабо платените реклами (мм да) но как, какво, къде? Идеи :D
 
Некъв пич е купил боткойни за 400 милиона долара прз миналата седмица. Вече новината се разпространява из нета. Както и конспиративните теории относно тази сделка.
 
Последно редактирано:
Некъв пич е купил боткойни за 400 милиона долара прз миналата семица. Вече новината се разпространява из мета. Както и конспиративните теории относно тази сделка


Тоя “пич” е един фонд :)
 
Кракен , ама нз дали пак са отворени регистрациите. Иначе Койнбейз + револут (защото бг банките блокират преводите към повечето криптоборси) . Виж стъпка по стъпка как става от линка в подписа ми.
 
Кракен , ама нз дали пак са отворени регистрациите. Иначе Койнбейз + револут (защото бг банките блокират преводите към повечето криптоборси) . Виж стъпка по стъпка как става от линка в подписа ми.

Койнбейз ги харесвам, ама доста хора се оплакват че имат висящи трансфери... мерси все пак.
 
май ще си струва това ICO, при 0.1$ и само 5 милиарда токена сметнете, че ако стане 1$ сме х10

https://techcrunch.com/2018/02/16/telegram-ico-850-million/

аз лично ще вкарам поне 1-2 биткойна веднага щом го пуснат.

То ще стане 1$ ако не скамне, ама след колко години ще е 1$ :D ..... Ако скочи бързо ще е много добре... а дано.. аз повече от 10 000 не ми се рискува :D на 1$ 10к$ пак е файдица :D
 
Добре бе... аз едно не мога да сгрея... тия валути не скачат ли от към цена, когато се купуват? И пада цената когато се продават? Или аз съм нещо в грешка....
Гледам тъпия Рипъл прави ръст поне 1.2Милярда 24ч. а цената му не мърда...
Последната седмица върви 1.06$ - 1.20$ и даже не задържа много на 1.20$ пада постоянно а пише че е на + 5-10% как става... Големи шмекери стават с тая валута и май е голяма набутвация...
И не само при него е така де.. при почти всички е така, но правят по големи разлики в цената докато рипъла специално куца... Иначе скочи от 0.70$ преди 2 седмици не е малко, но спрямо инвестициите не е достатъчно... :D
 

Горе