Bitcoin / Биткойн

Ако някой иска POWtoken, безплатно, само с рег през фийс и/ или туитър. Според тях около $ 8.00. Много куца сървъра и в момента не се търгуват никъде, но ще ли да го оправят.

Реф линк:

https://POWtoken.com?ref=POW155618

За всеки реф трябва да дава същото и на този който ги е поканил, но за сега само ми пише, че имам токени, но в сайта ги няма!

Едит:
Появиха се в баланса, но трябва да минат 2-3 часа.

Успех!
 
Последно редактирано:
Абе, аз съм точен като швейцарски часовник :confused: В 18:35 пускам пост в който ми се ще TRON (TRX) да се срине малко, и на момента тръгнал да се срива, в резултат на което паднал с поне 15% надолу :eek:

http://prntscr.com/hvb17t
(техния часовник е на часова зона с 2 часа назад от нашия)
 
Абе, аз съм точен като швейцарски часовник :confused: В 18:35 пускам пост в който ми се ще TRON (TRX) да се срине малко, и на момента тръгнал да се срива, в резултат на което паднал с поне 15% надолу :eek:

http://prntscr.com/hvb17t
(техния часовник е на часова зона с 2 часа назад от нашия)

Споко, пак е 7.5 цента. До 1 месец е 50 ;)
 
Ако си купя рипъли в някоя борса, важи ли правилото за 20-те които трябва да останат или важи само за портфейлите?
 
Кажете някой, който ще го напомпат :D Да сложим 1к и да изкараме 2-3к набързо

Аз предполагам SONM. Нещо подобно на Golem е, само че Golem е на 38 позиция в coinmarketcap, а SONM е на 138. И са пуснали нещо за тестване сега на 25 декември, т.е. има някакво раздвижване при тях, случва се нещо. Само преди месец е струвало 3-4 пъти по-малко в долари, но то сякаш пък има криптовалута която да не е скочила поне двойно от тогава o_O

@4moki, мани ги тея рипъли, купи си нещо на червено.

Между другото ето една bullish причина за Ethereum. Всеки знае, че AMD са предпочитаните видеокарти за копаене на Ethereum и в момента от всички криптовалути най-добре копаят него. Видеокартите на nVidia се справят еднакво добре с Ethereum, но в момента имат доста по-голям добив от други криптовалути. Един вид в момента видеокартите на AMD "не струват" пред тези на nVidia. Но това едва ли ще остане така. И аз очаквам цената на Ethereum най-накрая да мине $1000 тези дни.

Bitcoin обаче го изядоха тия алткойни. На 37% е като доминация, най-слабото му постижение въобще. А само преди дни беше над 60% :) Дали няма да започнат сега да го наливат пък него...
 
Последно редактирано:
Аз напазарувах малко трон и нео - да видим до къде ще скочат през 2018 :) Нз дали биткойна няма да бъде изместен от трона си тая година....
 
Даже в gatehub е 50 и не ми дава да си дръпна 29те които ми останаха след като прехвърлях.
Та последно, в самите борси има ли такова ограничение или може да си продадеш всички до 1, които си взел?
 
Ще има гласуване този месец в евро парламента и ще въвеждат ДДС за криптовалутите и данък печалба, категорични са, че това е стока и всяка стока трябва да е с ДДС така имаите предвид, че това ще коства 30% загуба на потенциалната печалба!
 
Въпрос на време е да навлезнат масово карти за плащане , които директно ползват криптовалутите. Тогава няма да се налага обмяна в друга валута и теглене по банки...
 
Въпрос на време е да навлезнат масово карти за плащане , които директно ползват криптовалутите. Тогава няма да се налага обмяна в друга валута и теглене по банки...

Въпроса е че като е стока ти разменяш стоко за стока но решиш ли да извадиш като пари -30%
 
Въпрос на време е да навлезнат масово карти за плащане , които директно ползват криптовалутите. Тогава няма да се налага обмяна в друга валута и теглене по банки...

руските майнери ползват тая офшорна кредитна карта https://advcash.com/en/
доставят ти я за няколко дена
 
Няма да има нужда да ги вадиш като пари , ако може да плащаш на всякъде с тях. А това ще стане рано или късно...

С кои тях те се множат с всеки ден! Ако беше само биткойн ок има няква минимална логика, но то си личи, че това не е революция или прогрес а обикновена схема за пари! Не ме разбирайте грешно много хора направиха пари от схемата в това няма лошо! Все още могат да се направят пари но този продукт не решава нищо самия ти казваш ще може да се купува с карта ами до ся неможели да се купава с банкови карти може! Както и да е всеки може да вярва в дядо коледа но това е форум за предприемачи та в тая връзка чета редовно темата но никаде не видях наква информация за това как да си създадеш собствена криптувалута и изобщо целия процес?
 
С кои тях те се множат с всеки ден! Ако беше само биткойн ок има няква минимална логика, но то си личи, че това не е революция или прогрес а обикновена схема за пари! Не ме разбирайте грешно много хора направиха пари от схемата в това няма лошо! Все още могат да се направят пари но този продукт не решава нищо самия ти казваш ще може да се купува с карта ами до ся неможели да се купава с банкови карти може! Както и да е всеки може да вярва в дядо коледа но това е форум за предприемачи та в тая връзка чета редовно темата но никаде не видях наква информация за това как да си създадеш собствена криптувалута и изобщо целия процес?
Не говоря за банкови карти , а за карти , които използват крипто валутите и плащаш реално с тях, а не с карта вързана към банка. И не е схема за пари , а средството , което един ден ще замени парите, каквито ги познаваме днес. Биткойна има редица недостатъци и въпреки че е първата криптовалута , има други , с потенциал да го изместят от върха.
 

Горе