Bitcoin / Биткойн

Дръпнах от гугал плей направо iQwallet
Ще ти свърши работа. Поне аз досега не съм имал никакви проблеми и всичко се случва доста бързо. Успех! И съвети от мен: Купувай когато всички продават! Само тогава си струва. Масовата далавера не е далавера. Всичко това са просто спекулации и някой печели повече от нас от тях.
 
Ползвайте това направо - https://www.revolut.com/bg/
Директен SEPA превод в евро по Paysera - нула транзакциони разходи, а спрямо горния сървис нула транзакцииони разходи по преводи - вътре в сървиса си превалутирате ...
 
Аз се регнах вчера в това револут. Доста добре изглежда. Купих направо от него малко крипто, така да го тествам.
 
Последно редактирано:
Тук аз нещо недоглеждам или мога да стана богат за няколко минути? :rolleyes:o_O
Виж файлът 16232
Ако правиш експерименти първо с по-малки суми, че понякога се случва да не можеш да си изкараш парите от тия борси.
Не пречи да се регистрираш и да пробваш за какво иде реч :D
Понякога се случва, че точно в определена валута наистина това е цената, но има съвсем малко количество. Например 0.1 от определената валута и примерно се купува не в Биткойн, а в нещо друго. Това е цената, но няма количество.
Аз веднъж така се регистрирах и докато си купя, евтиното свърши и се оказа, че в тази борса остана най-скъпата цена... После пък имах проблем да си изкарам парите, но не ми се чакаше съпорта и реших да купя от скъпото, защото цената растеше с минути...
 
Последно редактирано:
Добре де тая монета е койн как се изстреля така в космоса? Не съм виждал такава права линия нагоре , направо е като стена , на всеки рефреш продължава да се качва....
 
То само 1 борса я изстрелва като цена, незнайно защо, в другите пише, че е по 11 долара, но най-вероятно човек няма да може да си купи, ако се регистрира поради ред причини :cool:...
https://coinmarketcap.com/currencies/e-coin/#markets

Сега погледнах, Yobit не ми я отваря:
Ddos, 20-50 mins (r).
 
Последно редактирано:
Имам чувството, че тук дебнат доста хора с репликата "нали ви казах, че е балон". :D
Аз пък купувам точно като някой си го помисли. Лошото е, че това е комарджиийски начин на мислене. Доста рисково е. За сега обаче в крипто валутите е валидно. Сега цените тръгнаха нагоре. Ще има еуфрия... поне за известно време... балона ще сществува още ... даже не смея да прогнозирам... ще имаме рекорди скоро
 
Аз пък купувам точно като някой си го помисли. Лошото е, че това е комарджиийски начин на мислене. Доста рисково е. За сега обаче в крипто валутите е валидно. Сега цените тръгнаха нагоре. Ще има еуфрия... поне за известно време... балона ще сществува още ... даже не смея да прогнозирам... ще имаме рекорди скоро

Рискова инвестиция е, няма спор! Просто има хора, които никога не рискуват и чакат да потрият доволно ръце, защото нямат и по едно Сатоши, а криптовалутите се сринаха... :rolleyes:
 
Coinexchange, адски много скам валути е имало, явно има малка такса за вход и не е проблем, само до преди 3-4 дена Monero Gold скамнаха там

ПП: e-coin 1,62$
 
Последно редактирано:
Само аз ли мисля, че ще падне още и ще забие така до края на февруари/март особено както сега и борсата е разстресена :D
Mkohezu.png
 
Американските регулатори подкрепиха криптовалутите. Председателите на два от най-важните финансови регулаторни органи в САЩ направиха положителни изказвания за бъдещето на криптовалутите:

https://chain.bg/bitcoin/sec-hodl/
 

Горе