Bitcoin / Биткойн

Мхм..време е да отваряме позиция продай на йотата май.
Те нали бяха хакнали техния уолет, щото беше много добре защитен :D :D :D но все пак според мен има шанс да достигне старата си цена, като се има в предвид, че отново започва да се наливат пари в криптовалутите.

Аз съм останал с впечатление, че около 90% от криптовалутите нямат потенциал, но все пак кои ще са тези 10% с потенциал ще видим в бъдеще.
 
Те нали бяха хакнали техния уолет, щото беше много добре защитен :D :D :D но все пак според мен има шанс да достигне старата си цена, като се има в предвид, че отново започва да се наливат пари в криптовалутите.


Аз съм останал с впечатление, че около 90% от криптовалутите нямат потенциал, но все пак кои ще са тези 10% с потенциал ще видим в бъдеще.

99.9% от ~1500те сега няма да просъществуват.
 
Ползвате ли binance.com? Какво е мнението Ви? 2 дни го нямаше никакъв сайта... сега зарежда като бабичка и постоянно ми забиват приставки... и гледам е създаден 2017г. Пише, че е номер 1, а за 1 година да стане номер 1 малко... ддз :D
 
ISQ, Skype, MySpace, Yahoo и още доста компании се появиха, живяха и сега умират... но на тяхно място е жива услугата и идеята, която изповядват... мисля, че и с криптовалутите може да стане така. Или поне с много голяма част от тях.

Въпросът с инвестициите в койни обаче е не само в спекулациите, а и да следим отблизо блокчейн технологията и да се включим в новите pear to pear технологии, идеи и т.н. Дали ще има децентрализация? Предстои да разберем
 
Ползвате ли binance.com? Какво е мнението Ви? 2 дни го нямаше никакъв сайта... сега зарежда като бабичка и постоянно ми забиват приставки... и гледам е създаден 2017г. Пише, че е номер 1, а за 1 година да стане номер 1 малко... ддз :D
Правиха ъпдейт на сървъра им, после казаха че има ddos атака.Тук може да намериш инфо. https://twitter.com/cz_binance/status/961888554224726017

Междувременно тъжна новина от крипто-света. Борсата BitGrail загуби 17 милиона NANO монети. Прочети повече
 
Ползвате ли binance.com? Какво е мнението Ви? 2 дни го нямаше никакъв сайта... сега зарежда като бабичка и постоянно ми забиват приставки... и гледам е създаден 2017г. Пише, че е номер 1, а за 1 година да стане номер 1 малко... ддз :D
Binance буквално за 6 месеца станаха номер едно, просто защото услугата, която предлага е по-добра - доста видове монети, ниски такси, анонимно търгуване. А и все още не са ги хаквали. :D Иначе и при мен след ъпдейта е малко по-бавно, но предполагам, че още донагласят системите.

За новите юзъри, ей тука едно упътване със скрийншоти как да си купят рипъл, трон или други криптовалути:
http://cryptotrading-bg.com/
 
Ползвате ли binance.com? Какво е мнението Ви? 2 дни го нямаше никакъв сайта... сега зарежда като бабичка и постоянно ми забиват приставки... и гледам е създаден 2017г. Пише, че е номер 1, а за 1 година да стане номер 1 малко... ддз :D

бе дано да е номер 1 и да не скамва, макар, че като видях че не се отваря сайта оня ден си викам, еби му майката - изгорех ама ич не се трогнах макар да имам доста пари вътре, викам си - поне ще спра да се занимавам и да следя цените, след като изгореха гокса и на бтце вече свикнах да скамват. Дори бях леко разочарован, че не са скамнали впоследствие, щото пак се оказа е трябва да следя и да си създавам излишен стрес :D
 
Binance буквално за 6 месеца станаха номер едно, просто защото услугата, която предлага е по-добра - доста видове монети, ниски такси, анонимно търгуване. А и все още не са ги хаквали. :D Иначе и при мен след ъпдейта е малко по-бавно, но предполагам, че още донагласят системите.

За новите юзъри, ей тука едно упътване със скрийншоти как да си купят рипъл, трон или други криптовалути:
http://cryptotrading-bg.com/


Дефакто купувам / плащам от някъде дадена валута, след което взимам от binance код-а и слагам в мястото от където купувам и след купуването отиват в binance?

А от къде да купим примерно други валути? тъй като в coinbase има само за платежоспособни господа :D мен ми е тесен джоба за пазар на тия валути които са налични там...
 
бе дано да е номер 1 и да не скамва, макар, че като видях че не се отваря сайта оня ден си викам, еби му майката - изгорех ама ич не се трогнах макар да имам доста пари вътре, викам си - поне ще спра да се занимавам и да следя цените, след като изгореха гокса и на бтце вече свикнах да скамват. Дори бях леко разочарован, че не са скамнали впоследствие, щото пак се оказа е трябва да следя и да си създавам излишен стрес :D

Имам решение за проблема ти! Не чакай да изгориш и да скамнат и намали стреса със следенето и очакването на скама - като ми прехвърлиш наличието си ( така аз ще бера грижата и ядовете ) ти ще спиш спокойно :D :D :D смятам офертата за добра и е актуална, ако решиш нещо :D
 
Междувременно тъжна новина от крипто-света. Борсата BitGrail загуби 17 милиона NANO монети. Прочети повече
Мерси за новината... за мен е важна :)
Преди около месец се регистрирах в Bitgrail да си купя Raiblocks... и тогава цената там беше супер. Но точно като се регистрирах и цената скочи, явно евтините се продадоха. Изпратих си лайткойните в 1 малка борса... и от там си купих на скъпа цена, вместо на 12$ си купих на 19$ бройката. За момент исках да се откажа и пак да се върна в Bitgrail, но понеже бавно става тегленето на Litecoin и за 20 мин си стоеше Pending и се отказах, реших в малката борса да си купя, после доста ме беше яд, че така стана.
Сега се оказва, че съм извадил късмет, защото нямаше да имам никакви Райблокси, ако си бях взел от Bitgrail.
Тогава се продаваше и в Меркатокс, ама не успях да се регистрирам, така и не ми дойде имейл от самия сайт.
В крайна сметка съм доволен, сега си ги пратих в Binance :D /не че и нея не могат да я хакнат... но ми вдъхва повече доверие от мъничката Bitflip /
Портфейли засега не ползвам, че имам много различни валути - по малко от всичко и ще се оплета ако смъкна толкова много портфейли...
 
Последно редактирано:
Ползвате ли binance.com? Какво е мнението Ви? 2 дни го нямаше никакъв сайта... сега зарежда като бабичка и постоянно ми забиват приставки... и гледам е създаден 2017г. Пише, че е номер 1, а за 1 година да стане номер 1 малко... ддз :D
Аз проблеми със сайта нямам, само вчера не ми зареждаше основния домейн, пробвай да зареждаш от us.binance.com
Някакви DDOS атаки имат, иначе си бачка супер. Днес ми зарежда всичко, приложнието за Андроид също работи супер, препоръчвам го.
Според similarweb за декември 100 000 000 посещения, а за януари имат 190 000 000 посещения!
 
Аз проблеми със сайта нямам, само вчера не ми зареждаше основния домейн, пробвай да зареждаш от us.binance.com
Някакви DDOS атаки имат, иначе си бачка супер. Днес ми зарежда всичко, приложнието за Андроид също работи супер, препоръчвам го.
Според similarweb за декември 100 000 000 посещения, а за януари имат 190 000 000 посещения!


От къде мога най-бързо и лесно да купя Ripple, cardano, трон и др подобни и да ги прехвърля в binance? ако има и paypal плащане много ще ми улесни живота....
В гугъл ми вади повече борси от съществуващите криптовалути ... би мааму :D
 
От къде мога най-бързо и лесно да купя Ripple, cardano, трон и др подобни и да ги прехвърля в binance? ако има и paypal плащане много ще ми улесни живота....
В гугъл ми вади повече борси от съществуващите криптовалути ... би мааму :D

Аз лично съм се регистрирал в Coinbase... първо ти искат лична карта, одобряват ти я след някакво време. При мен за 20 минути я одобриха, но понякога не става бързо.
След това си добавих дебитна карта /която поддържа 3D ПАРОЛА, с други карти не става/ и от нея си зареждам пари, купувам лайткойни /защото им е малка цената за транзакция/, пращам ги в Binance и ги обръщам в биткойн.
После си пазарувам каквото си поискам там.
За плащане с PayPal нямам идея къде...
 
Джъстин Сън не се ли оказа въздух под налягане в крайна сметка, защото гледам, че все още има подръжници на TRON?
Дори и въздухар да е има приятели милиардери и милиард Китайци зад гърба си. Освен това Трона е лесен и бърз начин да се оттървеш бързо от някоя умирща шано валута... пък и струва 0,04 което според мен играе психологическа роля. Например: „ ще си купя 10 000” за 400 долара и като стигне един долар ще имам за нова кола :)” само примерно. А дори и да се върне на цена от 0,3 цента пак не е лошо
 

Горе