Bitcoin / Биткойн

И познайте каква графика е имало на сайта на SaveDroid:

upload_2018-4-18_18-32-42.png

Някой още ще ме пита ли каква е разликата между скам ICO-тата и криптовалутите? :)
 
Сега получих мейл:
SAVEDROID WAS HERE, IS HERE AND WILL BE HERE
Dear savedroider,

After some very crazy last 24 hours you for sure have many open questions. We do owe you an explanation! Therefore, our CEO Dr. Yassin Hankir has recorded a personal message to resolve the situation. Please watch the video below to understand our motivation and vision behind this campaign.
 
Само че не им е работата да се правят на интересни, подигравайки се с чувствата на собствените си клиенти. Не е професионално. И като гледам колко дислайка има това видео, нищо чудно да са го предвидили и това да е истинския exit-scam. Така скамнаха и Bitconnect, с обяснения че всичко е наред, че цената била фиксирана на еди си колко... даже сайта им още работи. Този Yassin все пак показва лицето си, най-добре е ако ще скамва да го направи меко, да е един вид по вина на инвеститорите. Не знам как и дали могат да се изтеглят средствата от това ICO, но мисля че е добра идея който може да се спасява от тях :)
 
И познайте каква графика е имало на сайта на SaveDroid:

Виж файлът 16495

Някой още ще ме пита ли каква е разликата между скам ICO-тата и криптовалутите? :)
Понеже колегата е на ти с еконта, та дава акъл, вече не е на ти лищже зандници на спидити.,...Няма оправия.
 
Bitconnect не е скамвал, още в началото някой е трябвало да предвиди, че предлагат ponzi схема и ще ги потърсят едни държавни органи рано или късно.
 
някой има ли интерес към система за ico, с която може да взимате eth и да давате свои койни на erc20 уолети?
Т.е. правите си сайт, слагате системата и събирате парите.
Ориентировъчна цена 1.5 биткойнa

За два клиента сме направили смартконтрактите, ама си мисля да се направи на система да може всеки да си управлява каквото иска.

Ако някой има нтерес, пишете на лично.
 
Някой с прясно инфо, къде най-бързо и сигурно мога да продам btc към този момент? Разбира се, на приемлив курс. Благодаря!

PS: От кога минимумът за теглене от Bitfinex е 250 USD?
 
Последно редактирано:
репутация ли искаш да купуваш или някакъв говнян airdrop в сигнатурата чрез спамене всеки ден предлагаш?
 
Абе да питам някой имал ли е проблем с binance.com?

Преди 3 дни си обърнах стелари в биткойн защото ми трябваше биткойн и от тогава до сега все едно ми ги няма парите...
Тоест пише ми в $ колко пари има в акаунта, в баланса ми пише колкото стелари съм имал, а биткойн не е мръднал, а като дам да продам/купя ми вади 0 и на двете валути... преди месец съм правил същата процедура по 5 пъти на ден и ми ги отчиташе за няма и 5минути време...
 
Абе да питам някой имал ли е проблем с binance.com?

Преди 3 дни си обърнах стелари в биткойн защото ми трябваше биткойн и от тогава до сега все едно ми ги няма парите...
Тоест пише ми в $ колко пари има в акаунта, в баланса ми пише колкото стелари съм имал, а биткойн не е мръднал, а като дам да продам/купя ми вади 0 и на двете валути... преди месец съм правил същата процедура по 5 пъти на ден и ми ги отчиташе за няма и 5минути време...
Не ти е минала транзакцията , най-вероятно заради промяна в цената и сега седи и чака да мине. Можеш да я откажеш и да зададеш с друга цена ако още искаш да ги обърнеш. Не съм влизал сигурно месец по борсите и говоря каквото помня , но ако не се оправиш къде е ще се логна да ти дам точното място където седят транзакциите преди да се изпълнят.
 
Банките няма да допуснат това евентуално разплащателно средство?!
 
Пробвах това NANO (бившето RaiBlocks) и съм очарован. Праща транзакцията на момента и то без такси. Не знам дали има сериозни недостатъци, но наистина идеалната криптовалута трабва да работи точно така. Плюс това цената му е доста спаднала. Къде е уловката?
 
Вече може да обменяте фиатни пари за криптовалути чрез Скрил. Това става чрез менюто exchange в новия дизайн на Скрил.

https://www.skrill.com/en/transfer-money/skrill-cryptocurrency/

Засега може да се обменят само Bitcoin, Bitcoin Cash, Ether и Litecoin, но ще бъдат добавени още.

Таксата за обмяната е 1.50%, като минимума за обмяна мисля, че е $10. Обмяната става на секундата, като се използва реалната цена в момента на криптото.
 
Последно редактирано:
абе кажете нещо за тоя кенеф биткойна ве :D
аз отдавна продадох всичко, останаха ми 0.16 бтц :D
като си спомня, че имах 4 биткойна по едно време ми става лошо..
 

Горе