Bitcoin / Биткойн

Хаха,вярвате ли си изобщо? :D
Повече няма да мръдне,макс до 8-9 бона и до там. ;)
 
Хаха,вярвате ли си изобщо? :D
Повече няма да мръдне,макс до 8-9 бона и до там. ;)

Ти не беше ли малкото скамерче, дето като се видя натясно си редактира мненията, щото си и шубе? Нали не мислиш, че някой ще те вземе насериозно?
 
Ти не беше ли малкото скамерче, дето като се видя натясно си редактира мненията, щото си и шубе? Нали не мислиш, че някой ще те вземе насериозно?

Не ми е нужно? Изкарвам си предостатъчно от други форуми със стотици клиенти,ако нещо не ти изнася - пий една студена вода и лягай.
Това,че имате принципи мен не ме бърка,аз си вадя лева както мога,кавал такъв.
 
Не ми е нужно? Изкарвам си предостатъчно от други форуми със стотици клиенти,ако нещо не ти изнася - пий една студена вода и лягай.
Това,че имате принципи мен не ме бърка,аз си вадя лева както мога,кавал такъв.

e3e04f502cc1e4a586df6a8d84f618fd.png
 
Последно редактирано:
абе кажете нещо за тоя кенеф биткойна ве :D
аз отдавна продадох всичко, останаха ми 0.16 бтц :D
като си спомня, че имах 4 биткойна по едно време ми става лошо..

Чакай цената да стане пак експонента, че да си ги купиш обратно :D

Аз очаквам дъното на биткойна да е поне $4500. Не ми се мисли обаче тогава за алтовете, те вече бая са се издънили. Но пък имаме и такава интересна зависимост:
upload_2018-8-16_10-49-12.png
 
Хаха,вярвате ли си изобщо? :D
Повече няма да мръдне,макс до 8-9 бона и до там. ;)
Да видим? Да се хванем на бас? :D :D :D Ей така за спорта на една бира, обещавам ти че ако дойдеш на другата среща, и аз ще дойда. Тогава ще те почерпя ако си съгласен разбира се. До края на февруари месец другата година ще достигне пик от поне 13к. Това е моята прогноза, а иначе преди това, в по-краткосрочен план може да удари и 5к и 4к дъно, не се знае, но повярвай ми тези големи разлики в цената, ако мога така да се изразя, винаги са съществували и винаги ще съществуват.
Поздрави
 
Да видим? Да се хванем на бас? :D :D :D Ей така за спорта на една бира, обещавам ти че ако дойдеш на другата среща, и аз ще дойда. Тогава ще те почерпя ако си съгласен разбира се. До края на февруари месец другата година ще достигне пик от поне 13к. Това е моята прогноза, а иначе преди това, в по-краткосрочен план може да удари и 5к и 4к дъно, не се знае, но повярвай ми тези големи разлики в цената, ако мога така да се изразя, винаги са съществували и винаги ще съществуват.
Поздрави

Постоянно ще се качва и пада с 2-3 хилки,но за жалост няма да се качи в близко бъдеще с големи цифри.
Възможно е да скочи на 13к,но тази година няма да е.
А за срещата - ще пропусна,успех колега!

Един приятел ми подари Gunbot преди година,но аз съм малоумен и си продадох лиценза за смешните 60 евро,нямах достатъчно да инвестирам за реална печалба,но с този бот може да станат чудеса ако имаш едни 3-4 бона в крипто,хах. :)

Разгледай ... мисля,че ще ти хареса,но не те съветвам да го купуваш.
https://www.nulled.to/topic/296273-...tic-bitcoin-exchange-profit-trader-autopilot/
 
Постоянно ще се качва и пада с 2-3 хилки,но за жалост няма да се качи в близко бъдеще с големи цифри.
Възможно е да скочи на 13к,но тази година няма да е.
А за срещата - ще пропусна,успех колега!

Един приятел ми подари Gunbot преди година,но аз съм малоумен и си продадох лиценза за смешните 60 евро,нямах достатъчно да инвестирам за реална печалба,но с този бот може да станат чудеса ако имаш едни 3-4 бона в крипто,хах. :)

Разгледай ... мисля,че ще ти хареса,но не те съветвам да го купуваш.
https://www.nulled.to/topic/296273-...tic-bitcoin-exchange-profit-trader-autopilot/

Ти ще си първия на който ще дам доживотен достъп до разработена от мен и моя екип платформа за търговия с крипто. Говорим за автоматизирана търговия. Живот и здраве да тръгне ще се свържа с теб. Аз лично рядко търгувам в борса директно биткойн към долари. Търгувам в Bitmex, ако си чувал нещо за тази платформа.

ПП: Сега видях линка който си сложил. Аз на времето когато беше евтин не го купих, и сега няма да го купя. Знам за този бот от много време.
Поздрави
 
Последно редактирано:
Шорт, ама е с 20% нагоре. А е такъв шиткойн.

В момента всичко е зелено, като пролет, обаче виждам едно потенциално движение надолу:

upload_2018-8-18_2-27-9.png
upload_2018-8-18_2-28-21.png
upload_2018-8-18_2-31-5.png

Биткойна изглежда като да си прави някакво добре заоблено малко дъно, обаче вариант 1 на картинката долу ми се струва... да го наречем несиметричен. Докато при вариант 2 симетрията е пълна :)

upload_2018-8-18_2-40-5.png
 
Големи излезнаха тия картинки :)

Значи ако в началото на септември биткойна стане 5200 USD, а етера 0.0375 BTC, това прави 195 USD за 1 етер. Оптимистичните ми прогнози са набързо да се удари това дъно (при всички койни от картинките) и нещата да тръгнат обратно нагоре, ама имам и песимистична прогноза. Шефа на не знам си кой ексчейнж казал, че етера може да падне под 100 USD. И ако падне на 0.02 BTC, на което ниво си е бил преди 2017, и ако биткойна стане 4500 USD, тогава 1 ETH ще струва 90 USD. И това би било трагично за алткойните, BTC сигурно би имал отново около 80% доминация и много хора ще плачат.
 
Шорт, ама е с 20% нагоре. А е такъв шиткойн.
Lavarage 10x и затворих позицията на 7 или 8%. Не съм сигурен, не ми се проверява в момента, цял ден и вечер по задачки... Трябваше да кажа и кога затварям ама... затворих позицията доста рано, един час след като я отворих реално.
Значи ако в началото на септември биткойна стане 5200 USD, а етера 0.0375 BTC, това прави 195 USD за 1 етер. Оптимистичните ми прогнози са набързо да се удари това дъно (при всички койни от картинките) и нещата да тръгнат обратно нагоре, ама имам и песимистична прогноза. Шефа на не знам си кой ексчейнж казал, че етера може да падне под 100 USD. И ако падне на 0.02 BTC, на което ниво си е бил преди 2017, и ако биткойна стане 4500 USD, тогава 1 ETH ще струва 90 USD. И това би било трагично за алткойните, BTC сигурно би имал отново около 80% доминация и много хора ще плачат.
Виж падовете на Алтовете и Биткойн от 2012 до 2014 (имаше подобен мечи тренд някъде тогава, разглеждах преди 1 седмица, не помня точно). Смисъл виж с колко падат, историята се повтаря повечето пъти но не е задължително разбира се. Важно е да се вземе този фактор под внимание. Сега лягам, ако не забрави и ако имам време ще напиша един по конкретен текст тук.
Поздрави
 
Финансово сепуко си решил да си правиш с този leverage.

На мен сега ми прави впечатление една линейност при падането на цените. Нагоре всичко скача по експонента, обаче надолу върви по линия, най-вече по отношение на BTC. И така поне лесно могат да се определят върховете. Ето твоя TRON например:

upload_2018-8-18_10-21-34.png
 
Големи излезнаха тия картинки :)

Значи ако в началото на септември биткойна стане 5200 USD, а етера 0.0375 BTC, това прави 195 USD за 1 етер. Оптимистичните ми прогнози са набързо да се удари това дъно (при всички койни от картинките) и нещата да тръгнат обратно нагоре, ама имам и песимистична прогноза. Шефа на не знам си кой ексчейнж казал, че етера може да падне под 100 USD. И ако падне на 0.02 BTC, на което ниво си е бил преди 2017, и ако биткойна стане 4500 USD, тогава 1 ETH ще струва 90 USD. И това би било трагично за алткойните, BTC сигурно би имал отново около 80% доминация и много хора ще плачат.

Има и по-оптимистична дано тя стане, че наистина много хора ще плачат... Аз съм заредил с етери и чакам да удари първата линия, там да продам половината и да купя отново на корекцията. Готов съм обаче и за варианта до 195 долара за етер и аз го видях това на графиката, чак сега влизам тук и виждам, че мислиме еднакво, добри графики си постнал :).
 

Прикачени файлове

  • upload_2018-8-18_2-27-9.png
    upload_2018-8-18_2-27-9.png
    43.5 KB · Преглеждания: 5
Lavarage 10x и затворих позицията на 7 или 8%. Не съм сигурен, не ми се проверява в момента, цял ден и вечер по задачки... Трябваше да кажа и кога затварям ама... затворих позицията доста рано, един час след като я отворих реално.

Виж падовете на Алтовете и Биткойн от 2012 до 2014 (имаше подобен мечи тренд някъде тогава, разглеждах преди 1 седмица, не помня точно). Смисъл виж с колко падат, историята се повтаря повечето пъти но не е задължително разбира се. Важно е да се вземе този фактор под внимание. Сега лягам, ако не забрави и ако имам време ще напиша един по конкретен текст тук.
Поздрави
История, история и в началото на годината хората показваха графика на корелация как 2013,2014,2015,2016,2017 биткойна падал и след това само нагоре ама не стана така. Хората понакупиха биткойн на 10 000$, а да не говорим на тези, който купиха алтове вместо биткойн. Както е казал Бенджамин само данъците и смърта са сигурни на този свят, задругото само гадаем ...
 
История, история и в началото на годината хората показваха графика на корелация как 2013,2014,2015,2016,2017 биткойна падал и след това само нагоре ама не стана така. Хората понакупиха биткойн на 10 000$, а да не говорим на тези, който купиха алтове вместо биткойн. Както е казал Бенджамин само данъците и смърта са сигурни на този свят, задругото само гадаем ...
Чак гадаене не е, но със сигурност не е нещо сигурно. Тук не говоря за историята по месеци или години. Говоря за преодоляването на "мечия пазар" и следите от него.
 
Вижте как скочи NANO @CryptoInvest , един авер си удари $200 profit. :)
 

Горе