Bitcoin / Биткойн

Нз, аз ако имах хиляда лева, бих набил в момента :))))
Ето затуй се бъзика с тоя форум половината нет. Като ви го кажа и ми се сърдите! Ако имах 1000 лева :)
Вашите не ти ли дават джоб пара да си имаш?
 
Това обяснява защо на всяка пресечка, тия дни като излизах, някакви хора се хихикаха, взирайки се в телефоните си... Те на форума се смеели. :cry: Отстрани имаше и някакви видимо недоволни чичковци, които вероятно са се сърдели на тия хихикащите се.
 
Последно редактирано:
Това обяснява защо на всяка пресечка, тия дни като излизах, някакви хора се хихикаха, взирайки се в телефоните си... Те на форума се смеели. :cry: Отстрани имаше и някакви видимо недоволни чичковци, които вероятно са се сърдели на тия хихикащите се.
Tи ако имаше 1000 лева в какво щеше да инвестираш?
 
Tи ако имаше 1000 лева в какво щеше да инвестираш?
Ако на човек не му достигат 1000 лв за нормалните неща, той не може да мисли за инвестиции. И нямам предвид, че не трябва да мисли, а че не може - психиката му не позволява. За човек с толкова малко пари инвестицията е нещо с което само хората с излишни пари се занимават. Чак когато придобие достатъчно излишни пари и започне да се чуди как да не ги изяде инфлацията, чак тогава евентуално човек може да започне да мисли за инвестиции.
 
Ако на човек не му достигат 1000 лв за нормалните неща, той не може да мисли за инвестиции. И нямам предвид, че не трябва да мисли, а че не може - психиката му не позволява. За човек с толкова малко пари инвестицията е нещо с което само хората с излишни пари се занимават. Чак когато придобие достатъчно излишни пари и започне да се чуди как да не ги изяде инфлацията, чак тогава евентуално човек може да започне да мисли за инвестиции.
Ти кво ще речеш, до безкрай ли ще се въдят криптотата? Да пусна и аз един магар-койн, такъв още не са се сетили да пуснат.
Упц, пуснали са. Ем то толкоз животински вида няма, колкото койнове са напускали. Къде съм блял, да изтърва да си регна магарешкия домейн!
iu

iu
 
На някой от ония смеещите се на форума, за да не се смеят повече.
Може да инвестираш в мене, за хилядарка ти пускам какъвто искаш койн. Кеф ти магарешки, маймунешки, хипопотам, дори на името ти мога да го кръстя. Да се фукаш, че си имаш собствен койн, ликът ти ще седи до тоя Насатоши Ми Крачола! Ще си изкопаш милион монетки при нулева трудност, и се пенсионираш богаташ! За тая инвестиция ще те направя крипто милионер!
Пфу, и такъв пуснали. Подигравам се аз, ама 25 милиона капитализация му избичили. Кво му плащаш за средна заплата да инвестираш и да навървиш дивите милиони... Близо 5 милиона дневен оборот, бахти дивите помпи, един ден ще го пишат по учебниците туй нещо. До урока за германската хиперинфлация преди времето на Хитлер.
dc75ed86-fb97-4872-8ebe-86d3237f53c0_1.3cb553b0db349a6fb834e8dcc1b6c6c6.jpeg
 
Последно редактирано:
Ако успееш да ми докараш ~40-те хиляди последователя, като на Хипокойн в CM, веднага вадя бинката. ;)
 
Ако успееш да ми докараш ~40-те хиляди последователя, като на Хипокойн в CM, веднага вадя бинката. ;)
Е нема нужда, аз съм инженер, не търгаш. Дивите помпи не са моя специалност, то за там иска да си имаш и борса.
Киро Брейка има 73 000 абоната, що не го навиеш него да ви пусна койн? Брейк койн, не ми се търси дали има, вие ще си ги измислите. Ама искам капаро.
 
Ето затуй се бъзика с тоя форум половината нет. Като ви го кажа и ми се сърдите! Ако имах 1000 лева :)
Вашите не ти ли дават джоб пара да си имаш?
Приятел, имам в предвид, ако имах хиляда лева, които мога да изгубя right now. Иначе кой с кви пари разполага си е негова работа. Не си спомням да се познаваме, не знам как си правиш заключения с какви пари разполагам.
 
Приятел, имам в предвид, ако имах хиляда лева, които мога да изгубя right now. Иначе кой с кви пари разполага си е негова работа. Не си спомням да се познаваме, не знам как си правиш заключения с какви пари разполагам.
С тая идея ли влизате в крипто, да губите? Нали все нагоре щяха да вървят?
 
С тая идея ли влизате в крипто, да губите? Нали все нагоре щяха да вървят?
С идея да се вдигнат ест. Но ако се вдигнат, чак след 2-3 години, до тогава няма да мога да изляза. Та за това ги смятам, като изгубени в следващата година поне.. :)
 
Добро утро, сектанти! :)

Утре вечерта би следвало да имаме ново локално дъно...
 
Да, около 12, моя грешка. Трейдинг-а по някаква причина е в UTC.

То реално, ако не се цели дей трейдинг, дали се купува на 30 или 40К не е от толкова голямо значение в дългосрочен план.
 

Горе