Bitcoin / Биткойн

Банките са най-големите идиоти! Днеска цял ден се разправям с пълната идиотщина, да не мога да ползвам повече от дневния лимит на тъпата карта от 4к :) пускам заявка да мога да си купя крипто за 50к след разговори с кол центъра да побързат и да е приоритет ми връщат отговор НЕ :)

Не ми разрешавали да си направя лимита 50к за ден.... Пълен потрес. Звъня пак и момата вика заявили сте сигурно много голяма сума, за ваша сигурност ми вика сигурно. Та така банката иска да решава как аз да си харча парите... Викам дай, да говоря с тия идиоти от отдела, Не говорили с клиенти ми каза....

ТА да криптото има бъдеще!
 
За 8 години само 4 криптота са оцелели. Трите ги казва, аз добавям туй дето не се сети - Litecoin.

Не ми разрешавали да си направя лимита 50к за ден.... Пълен потрес. Звъня пак и момата вика заявили сте сигурно много голяма сума, за ваша сигурност ми вика сигурно.
Aко е измама после банката отговаря за парите ти. Мотат те ако излезе измама да могат да сторнират преди някой да ти е отмъкнал парите.
При криптото може да изчезнат в небитието без да се усетиш.
 
Иванчо се завърна в темата. Значи криптото пада или е пуснал монета Vanioshi.

Клиповете в коментарите от тази публикация гледайте относно пазаруването с крипто. Рано или късно ще стане масово да се пие кафенце със сатошита.



Анализи за БТЦ в краткосрочен и дългосрочен план от множество индикатори.


 
Иванчо се завърна в темата. Значи криптото пада или е пуснал монета Vanioshi.
Ако някой се нагърби с маркетинга - що да не пусна "монета"?
Клиповете в коментарите от тази публикация гледайте относно пазаруването с крипто. Рано или късно ще стане масово да се пие кафенце със сатошита.
Аха, и с по няколко десетки долара такса транзакция. :cool:
Вчера бързах ама преди малко разгледах. За 8 години верно само 4 криптота са оцелели, от Топ 100 тогава.
След още 8 години колко от тия 4 ще оцелеят?
 
Ако някой се нагърби с маркетинга - що да не пусна "монета"?

Аха, и с по няколко десетки долара такса транзакция. :cool:
Вчера бързах ама преди малко разгледах. За 8 години верно само 4 криптота са оцелели, от Топ 100 тогава.
След още 8 години колко от тия 4 ще оцелеят?

А поста въобще видя ли го? А коментарите? А видеата? Работят хората за пазаруване да няма десетки $ транзакция.

Направо да го пусна това видео. Отделни протоколи.

 
А поста въобще видя ли го? А коментарите? А видеата? Работят хората за пазаруване да няма десетки $ транзакция.
Говорихме за Биткойн.
Хората работят и са пуснали 10 000 алткойна. Ако се намери кой да ми пласира Иванкойна ще станат 10 001.
 
Вчера бързах ама преди малко разгледах. За 8 години верно само 4 криптота са оцелели, от Топ 100 тогава.
След още 8 години колко от тия 4 ще оцелеят?
Аз се сещам за Peercoin, Namecoin, NXT (макар че NXT е пуснат през Дек. 2013). Койните още си ги има, просто са назад в списъка някъде около 700-800 места. Струват малко повече от първоначалната си цена, така че не са тотален провал. Но да, в сравнение с Биткойн са тотал щета.

Иначе топ 100 постоянно е манджа с грозде. Терен, на който се появяват новите звезди за да угаснат след това. Например, напълно е възможно въпреки отличното представяне на Cardano тази година, да замине назад в класацията и да бъде забравен както другите.

Също така няколко позиции са заети от USD койни... преброих ги 5. Има и разни странни койни, които съвсем не разбирам какво правят в тия класации.
 
Аз се сещам за Peercoin, Namecoin, NXT (макар че NXT е пуснат през Дек. 2013). Койните още си ги има, просто са назад в списъка някъде около 700-800 места.
Дано не си набарбальокал в тогавашни алткойни. От 15$ сега са на долар и нещо, при тотално мъртъв пазар. Ей тъй се смееха като вие сега, че не съм виждал новото модерно, и как всички сме щели да пазаруваме семки със сатошита.
Иначе топ 100 постоянно е манджа с грозде. Терен, на който се появяват новите звезди за да угаснат след това. Например, напълно е възможно въпреки отличното представяне на Cardano тази година, да замине назад в класацията и да бъде забравен както другите.
Само преди няколко месеца се радвахте на Доги, сега се стабилизира на половината цена. И на туй Кардано ще му мине модата. Няма и едно крипто в момента да става за ежедневен кеш. Да си покажеш телефона и да платиш на касата.
 
А поста въобще видя ли го? А коментарите? А видеата? Работят хората за пазаруване да няма десетки $ транзакция.

Направо да го пусна това видео. Отделни протоколи.

Цъка половин час пича да покаже колко е лесно, и накрая ... НЕ СТАНА!
В магазина ако всеки извади такъв портфейл направо ще влезем у военно положение, няма да се доредим и за хляб! Ентусиастите не се оправят, представям си баба Пена в Lighting network...
 
Цъка половин час пича да покаже колко е лесно, и накрая ... НЕ СТАНА!
В магазина ако всеки извади такъв портфейл направо ще влезем у военно положение, няма да се доредим и за хляб! Ентусиастите не се оправят, представям си баба Пена в Lighting network...

Да съм казал, че утре ще пазаруваш с Биткоин? Споменах, че се работи по това да бъде разплащателно средство. Със сигурност има какво да се доработва по протокола. И не схващаш, че ти ще си чичо или дядо Иван. Днес или утре е ясно, че баба Пена няма да пазарува с крипто. Дали на нас ни харесва, или не, във всички отрасли има дигитализация - в разплащанията също.
 
Споменах, че се работи по това да бъде разплащателно средство. Със сигурност има какво да се доработва по протокола. И не схващаш, че ти ще си чичо или дядо Иван. Днес или утре е ясно, че баба Пена няма да пазарува с крипто. Дали на нас ни харесва, или не, във всички отрасли има дигитализация - в разплащанията също.
Дигитализация и сега има. Загледах набързо за Lightning network. Не съм се интересувал много от това, тъй като е грозна безумна кръпка отгоре на Биткойн.
Мушмуроците или в случая каката е направила електронно банкиране като Биткойн е само съхраняване на стойност. Със същия успех можеха да го направят върху долар, или тугрици. Мъчат се да заместят функцията на банките, като не предлагат нещо особено отгоре. Няма общо с крипто революцията.
 

Горе