Продава се: BITCOIN blog FOR SALE

Hristo T. Hristov

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
BITCOIN blog FOR SALE - за триене


МОЛЯ МОДОВЕТЕ ДА ИЗТРИЯТ ТЕМАТА

Здравейте на всички колеги. Предлагам за продажба Биткойн блог+сателитен сайт със статистики. По-долу следва описанието.

Домейн Име: www.infobtc.net
Дата на Регистрация / Дата на изтичане:21.11.2014/21.11.2015
Уникални Посетители за Месец: 97 (ян. 2015)
Импресии на Месец: 210 (ян. 2015)
Регистрирани Потребители: 0 в сайта, 80 органични последователя в туитър
Page Rank: 0
Back Links: 50

Уникално Съдържание - Да
Система: Wordpress+wordpress shop
Дизайн: модифициран WP тема

Приходи: 0
Приблизителна Цена: 2 500 лв.
Начини на Плащане: paypal, банков превод, по фактура

Сателитен сайт:
Домейн Име: www.bitcoindexer.com
Дата на Регистрация / Дата на изтичане: 20.11.2014/20.11.2015
Уникални Посетители за Месец: 8 400 (ян. 2015) - Платен директен трафик
Импресии на Месец: 19 969 (ян. 2015)
Регистрирани Потребители: не
Page Rank: 0
Back Links: 30

Уникално Съдържание: Не
Система: платен скрипт+админ панел
Дизайн: не е уникален

Приходи: >= 0.01/месец +0.05 BTC до момента
Приблизителна Цена: включен в цената на основния сайт
ПОДРОБНОСТИ:

Имам различни бизнеси в интернет от 2009г насам. Оттогава и имам интерес към биткойн. Тъй като не съм хардуерен специалист, а и изчаках да се спука големия балон, реших да вляза в света на биткойн по малко по-различен начин - като предоставям информация на обикновените потребители и ги учим що е то биткойн (разбира се и припечелваме някой долар през това време)

Основния сайт предмет на продажба е www.infobtc.net. Представлява блог+интернет магазин+няколки общи менюта, в които се съдържат афилиейт линкове. Около 85% от сайта е с уникално съдържание, писано от мен или купувано, другите 15% са пренаписани или реферирани статии.

Най-важното за сайта е, че има собствен инфо продукт - това е 20-минутен видео курс за начинаещи в биткойн сферата. Купувайки сайта получавате права и върху продукта.

Дефакто сайта се развива (пълни) от декември 2014 г., с редовни ъпдейти в туитър акаунта, който също е включен в цената. Това не е много време, но за тези 2 месеца се регистрира някакво движение и интерес, като най-основното е, че ще има ревю на сайта в www.bitsider.com , което ще излезе края на другата седмица.

Като сателитен сайт към блогa, купих bitcoindexer.com - това е скрипт от codecanyon.net, който предоставя жива статистика за цената на биткойн и няколко полезни услуги. Сам по себе си този сайт е абсолютно безполезен и има много негови копия из интернет. Но точно моят сайт участва в система на www.bitmedia.io, което с 2 думи представлява adsense който плаща с биткойни и то доста добре.
Акаунта и печалбата от него е включена в цената на блога
- тя е 0.01 BTC (withdrawable) + 0.05 BTC (non-withdrawable, кредит за пускане на кампания)

Цената, както е обявена по-горе е 2 500 лв. (без ДДС - мога да издам и фактура - тогава е 3 000 лв. с ДДС). В цената се включва:

- домейн+сайт www.infobtc.net
- собствен инфопродукт (видео) + бизнес модела на продажба на другите продукти
- туитър акаунт с 80 органични последователя
- домейн+сайт www.bitcoindexer.com
- publisher approved акаунт за bitmedia.io
- печалбата до момента (0.06 BTC)
- white hat метод за вадене на биткойни от bitmedia.io
- 3 мес. after-sale support
- още един сателитен сайт(bitcoin blog), който не е пуснат и няма домейн намира се в .rar архив :)

Обявата е валидна до 28.02.2015.
Причина за продажбата: нов проект+имам и офлайн бизнес и ми трябват пари за стока.

Всякакви въпроси са добре дошли. За сериозни потенциални купувачи препоръчвам да направим skype video - всеки ден след 20ч. е удобно.
имейл: [email protected]
skype: ch_christoff
 
Последно редактирано:
От: BITCOIN blog FOR SALE

Сайтът е идеален за блогъри, които владеят английски, биткойн ентусиасти или нови играчи, които търсят ниша. Както съм написал в блога 65% от американците не знаят какво е биткойн и всички те са таргета на сайта.

а ето го и ревюто, споменато в обявата: http://www.bitsider.com/blogs/infobtc-bitcoin-blog-beginners/
 
Не знам дали е само при мен, но.. сайта определено не се визуализира правилно:

3S37Xhb.png


Същият проблем го има и сателитката към сайта.
 
От: BITCOIN blog FOR SALE

Проблемът вече е отстранен.
Един от сайтовете на същия хост бе проблемен и хоста бяха спрели всички останали сайтове.
Всякакви въпроси относно листинга са добре дошли. Цената се коментира в рамките на разумното.
 
От: От: BITCOIN blog FOR SALE

Цената се коментира в рамките на разумното.

Тя цената не е в рамките на разумното ако трябва да сме честни. :) Не съм дошъл да се заяждам, но не храни напразни надежди. Разгледах ти "органичните" последователи в Twitter и съм 100% сигурен, че повечето никога не са ти отваряли сайта. Просто ходят и следват с надеждата от другата страна да ги последват също (нещо, което забелязвам и при теб). :) Колкото до ревюто... Мислиш ли, че изглежда авторитетно и професионално да имаш ревю в сайт, чийто собственици не си правят труда даже да му чистят спама? Аз ако бях на твое място бих го махнал веднага. Ако така си правил и останалите 50 линка към сайта не знам!
 
От: От: BITCOIN blog FOR SALE

Тя цената не е в рамките на разумното ако трябва да сме честни. :) Не съм дошъл да се заяждам, но не храни напразни надежди. Разгледах ти "органичните" последователи в Twitter и съм 100% сигурен, че повечето никога не са ти отваряли сайта. Просто ходят и следват с надеждата от другата страна да ги последват също (нещо, което забелязвам и при теб). :) Колкото до ревюто... Мислиш ли, че изглежда авторитетно и професионално да имаш ревю в сайт, чийто собственици не си правят труда даже да му чистят спама? Аз ако бях на твое място бих го махнал веднага. Ако така си правил и останалите 50 линка към сайта не знам!

Моля модераторите да изтрият мнението, тъй като е в областта на догадките и няма пряко отношение към продажбата.
 
От: От: BITCOIN blog FOR SALE

Моля модераторите да изтрият мнението, тъй като е в областта на догадките и няма пряко отношение към продажбата.

Напротив, има отношение към продажбата. Проблема е, че не ти харесва. Ако не искаш подобни мнения обяви си сайта за продажба директно на него. Така ще можеш да триеш мненията, които не ти харесват. Колкото до догадките. Всеки може да ти види "органичните" последователи в twitter. Всеки може да ти види линковете. От всички 28 поста в блога отворих 3. Единият беше празен, без никакво съдържание, а другите два със 150 думи на кръст. Сайта няма приходи, няма трафик. Хвалиш някакво ревю, под което има 100 спам коментара. И на всичкото отгоре искаш 3 бона за него. :) Какви мнения очакваше да получиш? Нямаше да реагирам така остро, но цялото ти предложение изглежда нагло и подигравателно. Не знам за какви ни мислиш тук. Както и да е спирам с критиките. Нека потенциалните купувачи направят нужния анализ и решат сами за себе си, струва ли сайта 3000 лева или не.
 
От: От: От: BITCOIN blog FOR SALE

Уважаеми г-н Желязков, изобщо не съм очаквал да си продада сайта тук! Кой точно сайт няма приходи? Да infobtc.net няма, сателитния има. Ако и двата имаха щяхте да филосфствате и да се чудите откъде са? Повече няма да си губя времето тук! Моля модераторите да изтрият темата!!!!
Бяхте безплатно образовани как да изкарате някой биткойн - МОЛЯ, ПАК ЗАПОВЯДАЙТЕ!

Пожелавам ви и на вас да станете нагъл някой ден - върши работа!
 

Горе