BLACK FRIDAY : СУПЕР ИЗГОДНИ ЦЕНИ ЗА РЕКЛАМА САМО ДНЕС

rossipel

Active Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
По случай “Черния петък” правим промоция на реклама в новинарски сайт. Промоционалните цени важат само днес, ако изпуснете днешния ден ще трябва да чакате следващата промоция. Сайтът има над 13*000 посещения дневно, времето което прекарват посетителите в сайта е близо 2 мин., което означава, че посетителите имат достатъчно време да забележат и да се заинтересуват от Вашата реклама.

Само за поръчалите днес реклама ще има и бонуси!

Предлагаме следните места:

1. 980х90 Банер във футъра, видим навсякъде: 0,50 лв.

2 468х60 Банер под заглавието на статиите, видим във всяка статия 0,50 лв.

3 468х60 Банер под статията, видим във всяка статия 0,50 лв.

4 300х250 Банер вдясно над фейсбук приставката 1 лв.

5 300х250 Банер вдясно, под фейсбук приставката 0,50 лв.

6 728х90 Банер в хедъра 0,50 лв.

Цените са на пакет от 1000 импресии
Плащане: пейпал
 
Последно редактирано:
От: BLACK FRIDAY : СУПЕР ИЗГОДНИ ЦЕНИ ЗА РЕКЛАМА САМО ДНЕС

Бонусите са още 20% отгоре на това, което поръчате :)
 
От: BLACK FRIDAY : СУПЕР ИЗГОДНИ ЦЕНИ ЗА РЕКЛАМА САМО ДНЕС

Нямаше да е зле да кажеш и кой е сайта немислиш ли ?
 
От: BLACK FRIDAY : СУПЕР ИЗГОДНИ ЦЕНИ ЗА РЕКЛАМА САМО ДНЕС

Тази информация я даваме на ЛС
 
От: BLACK FRIDAY : СУПЕР ИЗГОДНИ ЦЕНИ ЗА РЕКЛАМА САМО ДНЕС

rossipel е изключително коректна, ползвам съм услугите за реклама на въпросния сайт ( и още ползвам) и съм много доволен.
 
От: BLACK FRIDAY : СУПЕР ИЗГОДНИ ЦЕНИ ЗА РЕКЛАМА САМО ДНЕС

Тази информация я даваме на ЛС

Извинявай но ти отправяш реална оферта към твой бъдещи рекламодатели и какво им казваш: Пишете ми за да ви кажа подробности кой е сайта какви, посещения каква аудитория и т.н. Малко е глупаво да се крие подобно нещо при положение че много сайтове малки и големи си имат корпоративни страници за тази работа и е много по-простичко.

Съжелявам за оффтопика успех :)
 
От: BLACK FRIDAY : СУПЕР ИЗГОДНИ ЦЕНИ ЗА РЕКЛАМА САМО ДНЕС

@otspace - прав си, че много сайтове имат подобни страници, но аз бих искала да те допълня, че независимо дали са малки или големи сайтовете, всеки сериозен сайт има подобна информация, от където рекламодателите могат да се запознаят с техните оферти.
Нашият сайт също така си има подобна страница. И бъди сигурен, че контактуваме с колеги от рекламни агенции и рекламодатели и нямаме проблеми в това отношение, знаем кое как да направим.
В момента нашата политика е такава: Не само в тази обява, но и във всички обяви които пускаме в този форум сме решили да не пишем кой е сайта. Който се интересува, ще получи инфо на ЛС, който не се интересува - ще отмине. Имаме си съображения за това да го правим и не дължим обяснение на никого.

Благодаря, че вдигаш темата. И да се възползвам да подсетя колегите - промоцията е валидна до полунощ, след това преминаваме към нормални цени на реклама, където пакет от 1 000 импресии ще струва 1 лев.
 
От: BLACK FRIDAY : СУПЕР ИЗГОДНИ ЦЕНИ ЗА РЕКЛАМА САМО ДНЕС

Прати и на мен един линк, да му хвърля едно око...:shock:
 
От: BLACK FRIDAY : СУПЕР ИЗГОДНИ ЦЕНИ ЗА РЕКЛАМА САМО ДНЕС

Интересно!!!

И кое ти е интересното? Като гледам така, не търсиш количество мнения, тогава що правиш безсмислени коментари?
 

Горе