Black Friday намаления къде

От: Black Friday намаления къде

От сурат тефтер стр. им:

Михаил Петков Преди 2 дни тази камера струваше 1709 лв., а сега струва 2279 лв. ЗАЩОТО УТРЕ Е "ЧЕРЕН ПЕТЪК" и ПАК ЩЕ СМЪКНАТ ЦЕНАТА.. ХАХАХА ТАКА СЕ ПРАВИ - ПЪРВО СЕ ВДИГАТ ЦЕНИТЕ И УТРЕ СЕ НАМАЛЯТ. ДАВАЙТЕ НАРОДЕ !!! ЧЕРЕН ПЕТЪК Е http://img43.imageshack.us/img43/4892/6otd.png
Ползвайте Google Cache и сравнявайте цените, тея номера са ясни. Т.е. вписване на текста, намиращ се от първата наклонена черта / след bg до втората наклонена черта до преди /pd/. И текста (със средни тирета) paste-ван в търсачката, после тик стрелката и кеш. Това е все пак за тея, които ще се изкушат, де.
 
От: Black Friday намаления къде

А има ли вероятност да платя утре за някой продукт нещо 200-300лв и накрая не да ми пратят развалена стока, а изобщо да не ми пратят стока и до изгоря малко :D
 
От: Black Friday намаления къде

Е нали е с наложен платеж, няма как да се набуташ споко, като дойде и го види тогава плащаш. Ipad mini na 295лв, зарибиха ме :D Нищо че не ми трябва таблет, на който му трябва е супер цената.

П.С Уловката е че сигурно е 1ва версия на мини-то.
 
Последно редактирано:
От: Black Friday намаления къде

Не, уловката е, че видеото всъщност не е българско, нито е от български склад/складово помещение. А е румънско от Букурещ, справка.

Ето и newsletter-а с чернопетъчните .RO промоции (ползвайте currency converters – бол). Изглежда по румънската GMT+2 часова зона „рано“ значи 00:01, а по българската GMT+2 часова зона – „рано“ се разбира рано сутринта след 8-9-10h. Така или иначе fail-а продължава да върви със здрави сили. fB страницата им вече има купища критика и коментари, вкл. как щели да коментират онова за КЗП.

EA Origin Black Friday Sales си вървят.
 
Последно редактирано:
От: Black Friday намаления къде

Айде малко по евтино от ORIGIN за черния петък http://www.cjs-cdkeys.com/
Имам код от тук за bf3 и бф3 премиум от година и нямам никакви проблеми :D
 
От: Black Friday намаления къде

Това на Емаг ще е фейл, утре така ще им се срине сайта, че няма да разберат от къде им е дошло, хората ще се изнервят и накрая няма да си оправдаят прогнозите.
 
От: Black Friday намаления къде

CJS-а едва ли може да предложи BFBC2 на €1 или подобни пакети. Видях го как израсна за последните 4г., пич е принципно. DD0S, че ще има от страна на users, това е ясно. Една от причините, поради която нарочно да не обявяват точния час и минута.

Иначе ето го newsletter-а на българския. И едно изображение на тях, just in case:

 
От: Black Friday намаления къде

Има продукти, които са им наистина намалени цените. Сутринта ще пазарим от емаг :). Говоря за един артикул, не съм ги сравнявал всички :).

Разглеждам за теми и модули на Престашоп и има прилични отстъпки и там, ако някой се интересува :).
 
От: Black Friday намаления къде

Има добра оферта за SSD за 109лв 120gb, който се кани на SSD и чака оферта, ето я, бих казал много добра цена, иначе е около 180лв.
 
От: Black Friday намаления къде

Аз гледах хлебопекарните и отстъпките са реални. На някои ТВ също ми се стори, че са реални.

Дали да не изтегля коледното пазарене за сега :).
 
От: Black Friday намаления къде

Тъй като се занимавам с фотография и на фотографската техника намаленията са реални. Който иска първи DSLR офертата на d5100 е супер. Също така 35тицата е на добра цена и е супер обектив.
 
От: Black Friday намаления къде

Истински са отстъпките, сравними поне с цените в другите магазини. Не знам как става, може би получават някви отстъпки за количество и пускат цените да са с няколко (десетки) лева надценка отгоре, надявайки се да спечелят от бройки. Тва само показва с какви космически надценки иначе се продават стоките нормално.
 
От: Black Friday намаления къде

Още го няма. Сутринта към 8 сигурно като започва работното време...
 
От: Black Friday намаления къде

Казват "започваме рано" Нарочно не казват час, че иначе ще стане DDOS атака. Очаквам от 6 до 8 да го пуснат.
 

Горе