blackhatteam.com паднаха?

KALOS

Premium
И тия другари май ги отвя вятъра.. Преди месец и нещо скършиха blackhatninjas, сега гледам и тези са долу. Какво следва.. BHW??..:evil::evil:
 
От: blackhatteam.com паднаха?

В смисъл? Форумът си работи нормално.
 
От: blackhatteam.com паднаха?

Колеги много бързо се стряскате. Света ще свърши BHW ще остане.
Все пак собсвеника му не е кой да е ............
Той човека си има толкова бизнеси, че е доста напред с материала. Щом и хостинг компания офшорна да има и то само за bh проекти.
А blackhatteama си копират дословно от bhw.
 
От: blackhatteam.com паднаха?

Само да подчертая.
Вижте номера на темата която е пусната :D

и за да не става излишен спам.
Може ли да помоля някой който разбира от Scrapebox да ми пише на ЛС.
За едно малко и кратко въпросче, което ме човърка отвътре :p

Cheers,
 
От: blackhatteam.com паднаха?

BHW го чета отскоро и ми допада в пъти повече, отколкото останалите форуми. Дори дизайнът му е доста по-приятен в сравнение с DP или WF.
 
От: blackhatteam.com паднаха?

Бе и аз съм прочитал някои други работи но много теми от рода на 100$ на ден 200$ на ден ама реално ... нещо куца работа не знам какво толкова се зачитате в тeя BH форуми но до сега нищо кои знае колко полезно не съм намирал. :)
 
От: blackhatteam.com паднаха?

Това си е основен недостатък на форумите като цяло. Съдържат тонове плява и всякакви идиотски теми. Няма как да е иначе, при положение, че контента се създава от потребителите. Със сигурност обаче, не липсва и полезна информация. Заглеждане, преглеждане, прочитане тук-там няма да ти помогнат особено. Откровено казано, трябва да се изгърбиш от четене и да си отсееш полезните неща.
 
От: blackhatteam.com паднаха?

Бе и аз съм прочитал някои други работи но много теми от рода на 100$ на ден 200$ на ден ама реално ... нещо куца работа не знам какво толкова се зачитате в тeя BH форуми но до сега нищо кои знае колко полезно не съм намирал. :)

Защото не гледаш и не четеш, в bhw можеш да намериш всичко, разбира се има и такива теми от индийски и пакистански предприемачи.
 
От: blackhatteam.com паднаха?

В BHW са забранили постването на кракове за програми като xrumer etc, etc ... Защо тогава е blackhat баси... :D
 
От: blackhatteam.com паднаха?

За какво са ти пък кракове? Ако наистина имаш нужда от някакъв софтуер си го купи. И без това кракнатите версии са неадекватни. Пък и не са кой знае колко скъпи програмите.
 
От: blackhatteam.com паднаха?

Абе качват добри програми кракнати. Ама ако са в do not share list-а, бързо ги махат. Все пак повечето създатели на тулове са в тоя форум.
 

Горе