Аукцион за: Blife.eu

Статус
Not open for further replies.
От: Blife.eu

И аз честно казано не разбирам, какво се случва. Окей, разбирам, че грешката е моя, че без да искам бях махнала началната цена, но въпросния потребител обижда наред във форума, а и да не говорим, че от известно време, докато пусна нова тема и uphero започва да я спами и хейтва и то доста грубо.

Наскоро преди броени дни станах партньор с една много известна верига магазини и попадайки на постовете ми тук и на селското държание на определени потребители тук към мен, въпросната верига магазини беше сериозно разколебана дали да работи с мен. Да знам, че пред мен стои възможността да пиша анонимно и да не може да ме свържат с реалната ми дейност, но това за мен би било мишкарско, а и не беше това целта на присъствието ми тук. Не ме разбирай погрешно, не си придавам някаква важност, че съм ценен за този форум, по - скоро форума би бил ценен за мен, ако ги нямаше глупавите потребители. Въпреки всички, аз ще продължа да бъда преглеждам форума, но публичната ми активност след този пост ще се сведе до абсолютен минимум.

И мен точно това ме притеснява и дразни едновременно. Човекът меко казано уронва репутацията ми и на колегите, заяждайки се и пишейки подобни неща, а това не мисля, че трябва да се толерира.

А и още нещо, едно са правилата и друго е неволна грешка. Никого за тези 3-4 години не съм излъгала, така че не разбирам защо се толерират обидите му наред и то в доста груб тон меко казано...
 
Последно редактирано:
От: От: От: Blife.eu

Миндил изчезни от тук.
Аааах, колко е жесток животът към голите охюви. Хем са гнусни - хем са тъпи.
Затова се намесих, danko6 - понеже тоя плужек вечно е пред цикъл и си демонстрира комплексарщината, нападайки хора, които са класи над него, по най-просташкия начин.

Блинки, не знам дали си го осиновил тва дебилче или ползваш оралните му ласки, но си личи, че си му позволил да дерибейства във форума и да се държи, като че ли му е бащиния.
Аре, тъпиро - бегай да търсиш услуги по другите форуми, които да предлагаш, като свои тук, после.
 
От: От: От: Blife.eu

Миндил изчезни от тук.

И защо да изчезне? Когато ти псуваш, обиждаш, спамиш, хейтваш и т.н. ти е позволено, а когато някой друг се държи, както ти, е нередно... Ти наистина не знаеш къде се намираш и какво правиш тук...
 
От: От: От: Blife.eu

Миндил изчезни от тук.

Не така грубо. Никой в този форум не му е приятно да чете подобни коментари. Това е форум за предприемачи и идеята му е да се споделят идеи, да си помагаме и някои да предлагат услуги, а други да се възползват от тях. Ако смяташ, че Никол е допуснала грешка е редно първо да опиташ да се разбереш лично с нея, после с админите и накрая публично и пак не с груб тон. Просто не е редно.

Освен това, ако си мислиш, че вредиш само на нея, се бъркаш. Вредиш и на себе си. Хубаво е човек да не се мълчи, но има едни граници на поведение, които трябва да се спазват. :)
 
От: Blife.eu

Сайтът има категория "ШОК", и заглавия като "Извънредно! ...", ако не го дадеш на ъпхеро за 20 лв, аз ще дам 25 за да го взема и изтрия.
 
От: Blife.eu

Обяснение за ОЛИГОФРЕНИ!!!
Пуска се търг с дадени условия.
Прочитам ги, и съответно наддавам. След надаването ми тайно и без никакво обяснение правилата на търга се променят.
На това какво му се вика ? Курвенски номер май, а? А кой прави курвенски номера отговорете си сами?.


нанди манди - Защо съм я нарекъл миндил?!? Ми точно миндил е - обикаля по темите и лае без причина, точно както правят миндилите по улиците.

Хаховец, бати ами като ръсиш глупости ще те опонират много ясно. Като си толкоз умен защити се бе?

Фифи ти пък защо се обаждаш неподготвена?

Вместо да ме поучавате погледнете фактите - описал съм ги.
Сега само Вискяр остана да ми пише на лично и да ме поучава...
 
От: От: От: Blife.eu

Аз да и пиша?!? Тя променя правилата и е длъжна да се обоснове.
И да форум за предприемачи е това а не за недоклатени лелки нали?
Не така грубо. Никой в този форум не му е приятно да чете подобни коментари. Това е форум за предприемачи и идеята му е да се споделят идеи, да си помагаме и някои да предлагат услуги, а други да се възползват от тях. Ако смяташ, че Никол е допуснала грешка е редно първо да опиташ да се разбереш лично с нея, после с админите и накрая публично и пак не с груб тон. Просто не е редно.

Освен това, ако си мислиш, че вредиш само на нея, се бъркаш. Вредиш и на себе си. Хубаво е човек да не се мълчи, но има едни граници на поведение, които трябва да се спазват. :)
 
От: От: Blife.eu

Обяснение за ОЛИГОФРЕНИ!!!
Пуска се търг с дадени условия.
Прочитам ги, и съответно наддавам. След надаването ми тайно и без никакво обяснение правилата на търга се променят.
На това какво му се вика ? Курвенски номер май, а? А кой прави курвенски номера отговорете си сами?.


нанди манди - Защо съм я нарекъл миндил?!? Ми точно миндил е - обикаля по темите и лае без причина, точно както правят миндилите по улиците.

Хаховец, бати ами като ръсиш глупости ще те опонират много ясно. Като си толкоз умен защити се бе?

Фифи ти пък защо се обаждаш неподготвена?

Вместо да ме поучавате погледнете фактите - описал съм ги.
Сега само Вискяр остана да ми пише на лично и да ме поучава...

Ти наистина трябва да се прегледаш...

Я сега, като си толкова умен и знаещ, значението на к***а? Ще ти го кажа, защото явно не си наясно - жена, която живее развратно. Сега ми обясни, какво общо има к*******и номера и другата дума? Ти свети ли ми или какво? Продължавай да се излагаш, то си личи, какъв комплексар си, след като по цял ден само спамиш из форума....
 
Последно редактирано:
От: От: От: Blife.eu

Никол, добре ОК.
Кажи тогава защо не драсна поне един ред да обясниш за промяната?
Ти наистина трябва да се прегледаш...

Я сега, като си толкова умен и знаещ, значението на к***а? Ще ти го кажа, защото явно не си наясно - жена, която живее развратно. Сега ми обясни, какво още има к*******и номера и другата дума? Ти свети ли ми или какво? Продължавай да се излагаш, то си личи, какъв комплексар си, след като по цял ден само спамиш из форума....
 
От: От: От: Blife.eu

Никол, добре ОК.
Кажи тогава защо не драсна поне един ред да обясниш за промяната?

Uphero, как да не съм писала. Почти веднага след поста ти написах, какво се е получило.

Да, защото преди тази редакция, имаше и друга. Добавих цена купи сега, но забравих да оставя началната цена.
 
От: От: От: От: Blife.eu

15:43 часа редактира поста, а отговора е в 18:24, 15 минути след като те хванах в крачка. Та тоя отговор не се брои.
Трябваше без да те подканват да го напишеш това.


Uphero, как да не съм писала. Почти веднага след поста ти написах, какво се е получило.
 
От: Blife.eu

Жива и здрава, продавай си сайтовете, прави други.
Ама такива номера не прави, грозно е. Дори и да не е нарочно, драсни 2 реда в темата или на ЛС, все пак съм наддал.
 
От: Blife.eu

Жива и здрава, продавай си сайтовете, прави други.
Ама такива номера не прави, грозно е. Дори и да не е нарочно, драсни 2 реда в темата или на ЛС, все пак съм наддал.

Това вече е културна забележка, не просташка и никой не би се заял за нея.
 
От: Blife.eu

Жива и здрава, продавай си сайтовете, прави други.
Ама такива номера не прави, грозно е. Дори и да не е нарочно, драсни 2 реда в темата или на ЛС, все пак съм наддал.

Окей, грешката ми бе, че не го уточних веднага и какво е станало. А не беше ли грозно това, че ме обиди с толкова цветущи епитети...

Спирам с коментарите в темата, защото е излишно да занимаваме другите с разправии. Успех и лек ден, колеги! :wink:
 
От: От: Blife.eu

нанди манди - Защо съм я нарекъл миндил?!? Ми точно миндил е - обикаля по темите и лае без причина, точно както правят миндилите по улиците.

Забавен си! :) Описваш точно собствените си ежедневни действия, насочени към много от хората във форума, обаче, когато аз го правя не те кефи, а?
Аз го правя рядко и само заради теб - щото обичам да дрязня истерични женки и да им гледам сеира. ;)

И това, че изпълняваш функция на тоалетна хартия за Блинки не ти дава право да използваш израза ''изчезни''. Така можеш да говориш само на въображаемите си приятели, когато пропуснеш да си пиеш хапчетата.
Аре бегай да снимаш лелите в НОИ-Казанлък! И без това друга работа си нямаш..
 
От: От: Blife.eu

Покажи ми едно твое мнение по тематиката на форума.
Забавен си! :) Описваш точно собствените си ежедневни действия, насочени към много от хората във форума, обаче, когато аз го правя не те кефи, а?
Аз го правя рядко и само заради теб - щото обичам да дрязня истерични женки и да им гледам сеира. ;)

И това, че изпълняваш функция на тоалетна хартия за Блинки не ти дава право да използваш израза ''изчезни''. Така можеш да говориш само на въображаемите си приятели, когато пропуснеш да си пиеш хапчетата.
Аре бегай да снимаш лелите в НОИ-Казанлък! И без това друга работа си нямаш..
 
От: От: Blife.eu

Покажи ми едно твое мнение по тематиката на форума.

Форумът има много тематики, а не само една, ама ти си толкова тъп, че и това не можеш да вденеш.

Аре бегай да се правиш на репортер на господари на ефира. Търси нередности, души... дръж куче! :)
 
От: Blife.eu

Как да не им казвам с истинските имена после?
Моралистите да не четат!
Курво моли се да не ми паднеш в ръцете, специално за теб ще направя изключение и с кеф ще ти изтупам въшките.

ПП чакам линка към твое мнение или тема по тематиката на форума.
 
От: От: Blife.eu

Как да не им казвам с истинските имена после?
Моралистите да не четат!
Курво моли се да не ми паднеш в ръцете, специално за теб ще направя изключение и с кеф ще ти изтупам въшките.

ПП чакам линка към твое мнение или тема по тематиката на форума.

Бълхаре, можеш да чакаш майка ти да пльосне на масата сутляша и да започнеш да плюскаш, но не и линкове от мен, за да ти се доказвам. Не кандидатствам за работа при тебе и пак ти казвам - това, че свириш на Блинки не ти дава право да се държиш, като собственик на форума.;)

Моето присъствие в тоя форум е ако не по-полезно от твоето, то поне е по-малко вредно.
Бегай сега да бършеш сополи на друго място, че си имам работа - не сме всички безработни комплексари, като тебе.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе